x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: מה הכיוון של יואן

מה הכיוון של יואן

שלום חיפושית,
    אשמח לשמוע את דעת החכם - מה הכיוון של יואן?

גרוס ידידי,
    תעודת CYB מספקת חשיפה לערך היואן הסיני ביחס לדולר האמריקאי וכן לשערי שוק הכסף הסיני

שער - 25.92 דולר

המגמה הראשית שורית כבר מספר שנים. זה נראה שקיימת נטייה לשורט עד 24.3 דולר והתנגדות סביב ה-26.2 דולר. הטווח הארוך צופה לשערי שיא באזור ה-31 דולר. ברמה השבועית הממוצעים הנעים מראים תנועת שורט שלא סיימה את המהלך ומתנד RSI צומח בתוך גזרת השורט ברמת ה-39%.

===============
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

חיפושית, אני מאוד מעריך את הניתוחים המקצועיים שלך.
    אז קדום כל, תודה רבה.
    רציתי להגיד שמבחינה פוליטית, לאו דווקא טכנית, היואן הולך להיות בקורלציה מאוד משמעותית עם רובל.
    אז לדעתי, היום, כשמנתחים את יואן כדאי גם להעיף מבט על רובל.
    זה תמיד מרתק איך איך המצב הגאו-פוליטי משפיע על הכל בחיים שלנו

גרוס שלום רב,

אכן הברית הקומוניסטית מולידה תנועה דומה בעת שהדולר מתחזק. כדי להבין את התנודתיות בשער הדולר העליתי גרף שבועי בין כ-10 שנים והתנועות היחסיות של היואן הסיני יחסית לדולר אמריקאי בירוק, הדולר ארה"ב בסגול, ומערכת המסחר הרוסית באדום. קשה להעריך את התנועות הבאות נוכח שינויי הריבית והשפעת האנרגיה והחיטה.

===============
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות