x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 14

נושא: נקודת מבט

נקודת מבט

בשנות ה70 הלכו והתמעטו הסנדלרים בא"י
    חלקם פרשו חלקם עברו למקצעות אחרים ושניים החליטו
    לנסוע לאפריקה שניהם היו סנדלרים צעירים יחסית 10 שנים במקצוע
    כמובן שהמקצוע עבר מאב לבן
    שניהם גרו במקומות שונים בארץ ולא הכירו אחד את השני
    אבל לשניהם גמלה ההחלטה לצאת לאפריקה ולנסות שם את מזלם
    שניהם עשו סידורים אחרונים ואחד הצליח לקנות כרטיס למחרת
    וטס הגיע לאפריקה והנה מה רואות עינו כול האנשים הולכים יחפים וזה בכלל לא מפריע
    להם נוסע לעיר השנייה גם שם כולם יחפים אין בכלל חנויות נעלים
    והספק התחיל לכרסם בליבו שטעה שהגיע למקום
    שאין לאנשים בכלל צורך בנעלים התקשר הביתה
    ואומר לאשתו תקשיבי עשיתי טעות אין פה בכלל צורך בסנדלרים כי כולם הולכים יחפים
    ניסיתי בכמה ערים כולם הולכים יחפים אני חוזר הביתה ביום ראשון הקרוב
    נו אמרה אשתו תבוא ונטכס עצה מה לעשות הלאה
    בינתיים הסנדלר השני סיים את סידוריו ותפס טיסה ליום שני הקרוב
    הוא כולו היה נרגש לקראת הטיסה
    והזמן הלך וקרב והנה הוא מוצא את עצמו טס לאפריקה
    איך שהוא יורד מהמטוס הוא השתהה למראה עיניו כולם יחפים
    WOW כמה עבודה יש לי פה אמר לעצמו ולא מאמין נסע
    לעיר השנייה גם שם כולם יחפים מיד התקשר לאשתו
    תקשיבי אנחנו הולכים להיות עשירים
    למה הקשתה אשתו כי כולם פה יחפים כולם הולכים בלי נעליים
    מיד חיפש חנות ביקש מאשתו לשלוח לו ציוד
    וכמויות גדלות של נעליים מכול המידות והמינים
    הוא פתח את החנות ומיד צבאו לחנותו אלפי קליינטים
    כדי לרכוש נעליים הוא לא הספיק לעבור את היום
    ומכר את כול מרכולתו מיד פתח מפעל ליצור נעליים
    פתח סניפים בכול עיר והבן אדם הלך והתעשר
    ופתח סניפים נוספים ומפעלים נוספים בכול יבשת אפריקה
    והפך לאחד מעשירי העולם.
    אז תבינו ידידי הכול זה המחשבות שלנו וכיצד אנו רואים את הדברים
    נערך לאחרונה על ידי מנחם, 16.05.2022 בשעה 12:16

מנחם נראה לי שאתה משועמם.כנראה הפסדתה את כל הונך באופציות והחלטת לשגע אותנו עם חיסוני קורונה ובדיחות על סנדלרים באפריקה.עשה טובה ותניח לנו לנפשנו.פעם אחת,מילא,אבל כל יום?זה אתר של אופציות וסיעור מוחות עם המלצות שחקן ולא מקום לעשות תעמולה לא להתחסן.ראה מקרה שלומי שבת ואחרים שסבלו בבית חולים וניצלו ממוות בזכות החיסונים.בבקשה,תפסיק.אתה מדכא,וזה לא המקום.

אבנר היקר מה שאתה לא הבנת שאתה נכנס לפורום שנקרא החיים מעבר לבורסה כן כן יש חיים מעבר לבורסה ואתה האחרון שתגיד לי מה לכתוב וכמה לכתוב וגם אף אחד לא מכריח אותך להיכנס לפורום הזה יש חדר אופציות יש ראשי יש לך מספיק חדרים כדי לעשן ולאכול את הלב לבד אל תכנס לחדר הזה הוא בשביל אנשים חזקים ולא רגישים
    כמוך

מנחם,הבעיה באתר שאין סינון וכל הזבל שאתה כותב,קופץ ישר לעמוד הבית ומפריע לנו ולשחקן להתרכז בעיקר ולא בשטויות ההזויות שלך.לך תפגין עם כל החברים התמהוניים שלך ברחובות ותעזוב אותנו לנפשנו.

מנחם גם אם יש פורום מיוחד לדברים כללים (זה בגלל שככה בנויים אתרי פורומים, הדברים שאתה כותב מפריעים להתרכז בדברים החשובים של האתר, מקווה שאתה לא נעלב, אבל באמת עדיף שתפסיק , ואם בכל זאת חשוב לך להביע את דעת, בטוח יש אתרים יותר רלונטים ששבהם תמצא קהל יותר אוהד

חברים

ראשית אני מודה המאמרים של מנחם אינם כוס התה שלי, ברם הדברים מנומקים ונכתבים בשפה ראויה.
    מנחם הוא מותיקי האתר, תמיד עוזר, תמיד משתף ותמיד איכפתי. גם אם זה קשה למישהו אני מוצא לנכון
    להזכיר את תמצית דבריו של וולטר "אינני מסכים עם דבריך, אך אגן עד מוות על זכותך להשמיעם".

ארז

​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אלי ורטמן ואבנר תקשיבו לי ותקשיבו לי טוב שניכם יחד וכול אחד לחוד אתם חושבים שאני ממציא כול מיני סיפורים וכול מיני שטויות גם בשנת 1933 עת עליתם של הנאצים לשלטון כולם היו בטוחים שהעבודה משחררת ואין מצב למה שעומד להתרחש והיו כמה הזויים כמוני שראו את הנולד וצעקו תברחו תתעוררו והם היו עסוקים במסחר בבנקים בבורסה בדיוק כמוכם ואמרו לאותם הזויים עזבו אותנו לנפשנו ההזויים ברחו לארצות הברית לארץ ישראל וניצלו וכמותכם הושמדו מאחל לכם השמדה נעימה ומתוקה רק שנייה לפני המוות תבקשו סליחה אתם פשוט לא מבינים שכסף לא יהיה יותר אתם תחיו בערים חכמות כי אתם בסה"כ טיפשים הדמוקרטיה שהכרתם כבר לא תהיה אתם תאכלו מה שיגידו לכם לאכול אתם תהיו רובוטים ולא רק אתם גם ילדיכם ונכדיכם ותצטרכו להזריק לעצמכם זריקות ותהיו מרושתים במצלמות והגוף שלכם ישדר למחשב מרכזי כול מהלך מחייכם ולפי זה תחיו וארז לא צריך עו"ד תודה תתמקד גם אתה בסקירות היומיות שלא מבין מה הן נותנות כי הן נמצאות בכול מקום

מנחם ה"יקר",עכשיו שמת את החותמת הרישמית שאתה משוגע עם תעודות וכנראה ששחקן מרחם עליך ולא מטיס אותך לכל הרוחות מהאתר.אתה צריך טיפול דחוף של צוות רפואי לפני שתעשה נזק חמור לעצמך.

אולי הפתרון נמצא בידי מנהל האתר, הודאות בפורום הכללי שלא יקפצו לדף הראשי ואז נוכל להתרכז במה שמעניין את רוב חברי האתר, אני מניח שאפשר לסדר את זה בקונפיגורציה פשוטה

אבנר וכול מי שהגיב כנגד תזדיינו כולכם מי אתם בכלל מה קניתם את האתר מישהו מכריח אתכם לכנס לפורום שנקרא החיים מעבר לבורסה מי אתם בחיים לא ראיתי אתכם לא בצאט ולא באף מקום ומפגש.... אתם טפילים שחיים מהפירורים שאנשים כותבים מילא הייתם בפרו אבל אתם לא..... הכוונה לאבנר המפגר (יצא חרוז )לאלי ולקאסיו צאו תחפשו אתר אחר אם אני לא בא לכם טוב

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות