x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: עוד חודש של אוכפים?

עוד חודש של אוכפים?

כמו שזה נראה אוכפים קלנדאריים עם כתיבה בחודשי והגנה בשבועי לגמרי עושים את העבודה. מישהו חושב אחרת? אני מפספס משהו?

מנסיון, ובדיקה חשבונאית שעשיתי בעבר,באם תסכם 4 הגנות שבועיות תקבל פחות או יותר מחיר של הגנה אחת חודשית.שחקן,למשל ,(וכפי שאני מבין ולמד מהאסטרטגיות הפתוחות לחברים האורחים), עושה הפוך:,קונה לפחות חצי הגנה חודשית וכותב את השבועיות שם השחיקה מהירה פי כמה וכמה.
    נערך לאחרונה על ידי avner081150, 01.05.2022 בשעה 18:26

אבנר אתה ממש צודק. אבל אם האסט נסגרת באותו שבוע או בשבוע שלאחר מכן, יש צורך רק בשתי הגנות שבועיות ומפה הרווח גדל

אריאל אז למה לכתוב את החודשי שם השחיקה מינורית בעוד ההגנות השבועיות זוללות לך את כל הרווח?.יתכן ולא הבינותי איתך.
    יום טוב

אתה צודק. אני כותב ומגן בשבועית. כמו שאמרת, השחיקה שם רבה יותר. יש הרבה גישות. בחודשים האחרונים שיניתי את הכתיבות שלי ובחודשים האחרונים הרווחתי הרבה יותר. בינתיים זה בשלב ניסוי ואני מקוה שאכן יצליח. יום נעים

לדעתי זה חודש קלאסי לשוקתות רחבות, והשאלה האם לכתוב בשבועי או חודשי ואיפה ההגנות היא בעיקר שלה של כמה הסוחר מוכן להשקיע מזמנו ולהיות עם היד על הדופק כל הזמן. אפשר לפתוח שוקת חודשית רחבה ולשכוח ממנה לכמה שבועות. ואפשר לעבוד עם אופציות שבועיות שידרשו יותר תשומת לב.

שלום חברים

דברים טובים עולים הרבה, לדעתי עדיף מכמה בחינות הגנה חודשית וכתיבה שבועית.
    הכתיבה היא עם כיוון השחיקה.
    ההגנות רב פעמיות.
    פחות ביטחונות.
    כנראה יש עוד, זה מהמותן.

אבנר, שחקן מספר פעמים קנה פוטים חודשיים להגנה וכתב שבועי, כתב קולים חודשיים עם הגנה שבועית.
    ככה פועלים גם לפי האופי של האופציות, פוטים יורדים לאט ועולים מהר, קולים עולים לאט ויורדים מהר.

ארז
    נערך לאחרונה על ידי ILEEAVIV, 06.05.2022 בשעה 12:01
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות