x

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: אסטרטגית אפריל 2 - דיון !

אסטרטגית אפריל 2 - דיון !

צהרים טובים.
    האסטרטגיה שבראש העמוד נעולה ותרכז תיקונים, השלמות
    וסגירה בלבד בכדי שניתן יהיה לעקוב אחריה בקלות ובפשטות.
    בשרשור זה הינכם מוזמנים להגיב, להאיר ולהעיר.
    המשך יום טוב.

שוקת קלאסית לתקופת חגים
    הוספתי לזה עוד מרווח קולים בשבועי גם כתיבה גם הגנה

מאד מוזר:השוק מדשדש והקול החודשי מתפרע וגורם הפסד ללא פרופוציה.ההגנה השבועית לא מתפקדת וכנראה נקנתה לצורך בטחונות בלבד.לשחקן הפתרונות.

שוואיה אבנר,
    הסטיה ברחוק עלתה והקול הכתוב קפץ, ברור שהקול השבועי שפוקע עוד יומיים שקנינו אותו ב 40 שח לא יקפוץ ל500..
    אבל אם יש משהו שלמדתי בשוק האופציות - סבלנות משתלמת.. מספיק שנחזור לבסיס והסטיה תפול בחזרה.

בני אני ממש לא מקבל את הנחת העבודה שלך."סבלנות משתלמת" לא מתאים למסחר בנגזרים אצלנו.אני מכיר את שחקן אישית,הייתי תלמיד שלו ועוקב אחרי האסטרטגיות שלו מעל 10 שנים.לא תמיד מבצע.הוא תותח -על אבל לא תמיד חסין מטעויות לגבי קריאת השוק לשבועות הקרובים.זכור לי מקרה לפני כשנה או שנתיים שיחידה אחת כבר היתה מופסדת כ6000!!! שח.נכון שלאחר זמן הגיעו הירידות וההפסד נסגר ברווח מזערי.
    אני בדעה שכל אחד צריך להפעיל שיקול דעת ולדעת לחתוך הפסד עוד בהתחלה.אני לא מדבר על כמה עשרות שקלים ליחידה.אתמול שחקן הפסיד בחצי יום כ500 שח ליחידה.אין לי ספק שזה בגלל הכתיבה החודשית.השחיקה שם בתחילת החודש אפסית וצד אחד לא תמיד מפצה על ההפסד בצד השני.אחרי שפתחתי אתמול הצטערתי ונתתי צאנס לעוד יום.הבוקר סגרתי וחתכתי הפסד.השוק בטירוף כלפי מעלה.בחשבון מקביל אני מתנהל עם השבועיות.שם הרבה יותר פשוט וקל לתמרן ולהרוויח.
    יום טוב ובהצלחה.

אשמח לדעת מה קורה לדרישת ביטחונות כאשר אופציות קנויות פוקעות ואופציות כתובות נשארות ללא כיסוי/הגנה. מהי דרישת הבנק עד לכיסוי הנדרש כפי שבוצע בקניית אופציות הקולל ופוט ביום חמישי האחרון?

בערך 20000 ש"ח לפוזיציה - תלוי במרחק מהסטרייק הנוכחי

תודה על התשובה. אם כך, למה לא היה נכון לקנות ההגנות בצד הקול והפוט לפני פקיעת ההגנות ביום חמישי, כלומר לקנות בסוף יום מסחר של רביעי? כדי להימנע מצורך גבוה של ביטחונות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות