x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: חיטה

חיטה

מדי פעם אני מחפש איזה סחורה מעניינת ולא מהפופולאריות ביותר (לא מתכות) כדי לגדר את התיק.
    אז לפני חצי שנה בערך לקחתי חיטה בשער 707 דולר...
    אני עדיין לא מממש, הכיוון שם חיובי מאוד, לדעתי אפשר לקחת עוד 10% לכל הפחות.

"בידודה של רוסיה מהמערב ושיתוק הנמלים בים השחור גורר עליית מדרגה בזינוק של מחירי הסחורות. לצד זינוק של מחיר חבית נפט מעל ל-111 דולר, למרות שחרור מהמלאים של 60 מיליון חביות מצד ארה"ב, מחירי החיטה עולים בחדות לשיא שלא נראה מאז ערב משבר הסאבפריים ב-2008. באופן חסר תקדים הופעל הבוקר מנתק זרם במסחר על החיטה בבורסות הסחורות של שיקגו, וכעת החוזים העתידיים על החיטה מזנקים ב-7.5% ומחירי הפחם קופצים בכמעט 10% ליותר מ-300 דולר."

תעודה על החיטה - WEAT

שער - 10.36 דולר

המגמה הראשית דובית, לאחרונה תנועת לונג חדה שהעלתה את השער. תנועת לונג זו מכוונת לשער מטרה של כ-25 דולר. שינוי המגמה יחשב רק מעל שער 17 דולר.

=====================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

תעודה על החיטה - WEAT

שער - 11.90 דולר

המגמה הראשית דובית, לאחרונה תנועת לונג בשער. תנועת לונג זו מכוונת לשער מטרה של כ-27 דולר. שינוי המגמה לשורית רק מעל שער 17 דולר.

========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חיפושית, אשמח לשמוע מה הכיוון בסחורה. תודה.

תעודה על החיטה - WEAT

שער - 8.54 דולר

תנועת הגרף שבה לצמיחה בתוך התעלה, למרות המשבר שחוותה המערכת העולמית.

=========================

תעודה על החיטה - WEAT

שער - 5.93 דולר

המגמה הראשית דובית בכיוון 4.5 דולר

====================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות