x

עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 46

נושא: אסטרטגית דצמבר 3 - דיון !

ציטוט פורסם במקור על ידי YOSSI צפה בהודעה
    איזה מבאס לשמוע ... נקווה שיבוא תיקון בקרוב כי גם מצבי לא מזהיר
    מה מצבך? אתה גם עשית שינויים?

לא מצליח להבין את התיקונים שמתפללים לירידה במוקם לבצע שינוי - לפתוח אסטרטגיה חדשה שמרוויחה מעלייה ופריצת שיא כמו שאנחנו רואים שקורה.
    לדעתי ינסו לגעת כאן ב 2000 נקודות לפני סוף השנה.. ורק אחכ אולי תיקון לכיוון 1960-1950
    נערך לאחרונה על ידי ronensh77, 27.12.2021 בשעה 17:31

הפוך, התיקון הזה משחרר אותך מ"להתפלל לירידות" - תקח את הכל בפוטים, תפקע עם הקולים וקח את הפרמיה
    בטוח יותר טוב מלשאר עם אותה הפוזיציה בקולים

ציטוט פורסם במקור על ידי 3cf צפה בהודעה
    מה מצבך? אתה גם עשית שינויים?
    אני מגלגל קצת כבר לינואר וחלק מקבע את ההפסד .

נראה לי אתה מבולבל - התפרסם תיקון שלישי -
    כתיבה של 1970 - 700 ש"ח
    קנייה של 1990 - 200 ש"ח

בתרחיש עלייה (כמו קורה כרגע) ופקיעה מעל 2000 זה 1500 ש"ח הפסד נוספים על אסטרטגיה שכבר מופסדת 1300 ש"ח...

צהרים טובים.
    אחרי שנה רצופה של הצלחות מהירות מגיעה אסטרטגיה שגורמת כאב ראש ודוקא בסוף שנה. קורה, וגם עם זה צריך להתמודד.
    אתיחס לכל השאלות שעלו כאן:

Kurdi- נכס בסיס הוא לא אינסופי. בראשון פגענו בבנקים. כנ"ל בשני ואני מזכיר מה האוירה בוול סטריט. בסופו של דבר כשאתה מגיע בעקביות עם ארביטראז חיובי אין לשחקני המעוף יותר מדי יכולת השפעה מאחר ומדובר בעניין טכני וגם אם נזרים לשוק מיליארדים זה לא ישנה את מחיר הדואליות. כך או כך, להערכתי נכס הבסיס יסתיים היום ונראה גלגול כבר מחר בבוקר.

אילן – אין כאן עניין של בוקס או קיבוע הפסד אלא הבנה שבצד ה CALL מיצינו את מה שאפשר לעשות להוציא הקפיצה אחורה בתיקון האחרון. בסופו של דבר קידום הצד התחתון לא מכניס יותר מדי אבל בודאי שכמה מאות שקלים עדיפים על 0.

רונן – המעבר של אסטרטגיה משבוע לשבוע הוא לא סגירה. אנו לא מניחים סגירה תוך יום או שבוע אלא בונים נכון למצב מסוים ומתקנים במידת הצורך בהתאם. פעמים רבות מלכתחילה הסגירה ללא גלגול עם הגעה ליעד הרווח אינה אפשרית.

אריק – צודק בהחלט. זה לא תיקון אופייני לנו וביום חמישי נוכל להעריך האם הוא היה נכון אם לאו. הסיבה לקירבה לספוט עם כתיבה מורכבת היא הטיימינג שלאחר זינוק במעוף ורגיעה (נכון לביצוע) בוול סטריט. מובן מאליו שאם היינו יודעים שניו יורק תזנק ב 1.5% זה לא היה קורה אבל נכון לנקודת הזמן המדובר לא זה היה המצב, ושוב זה מסוג התיקונים שניתן להעריך (בטח בהתחשב בתקבול) על יעילותם רק בדיעבד.

נכון לרגע זה המדד מעל 1995. מציע להמתין לפקיעה ואז נוכל להעריך בהתחשב בתקבול (משני הצדדים) מה תרם / הזיק התיקון...

שחקן תודה על התייחסותך להערות ולדילמות.

אסטרגיה מורכבת אבל לא משהו שאי אפשר לחסל בכמה חודשים (:

שוב עולה השאלה מתי הרגע האופטימלי לקדם את צד הפוטים
    כרגע לסגור את הפוטים יעלה לנו כ 105 שקל
    אם נקדם נצטרך לפחות לקדם בשני סטרייקים ונקבל מ 1980 ,1960 כ 220 שקל
    אם נמתין למחר ואנחנו סביב אותם שערים כמו היום אז בגלל השחיקה לא תיהה הרבה תועלת לקידם אלא אם נזוז ל 1990 ,1970 שאני בספק
    מצד שני אם תיהה מחר תנועה חדה למטה אז הקידום יביא לנו תוספת יותר גדולה,
    אשמח לשמוע את דעתכם

אני מאמין שמחר כבר נקדם לשבועית 2 ששם יש יותר בשר

בהתאם לתיקונים קודמים שנעשו באסטרטגיה - לא הגיע הזמן לתקן לקראת הפקיעה או להעבירה לשבוע הבא?

נניח פוטים ל-2020/2000 וקולים בהתאם?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות