x

עמוד 4 מתוך 5 ראשוןראשון ... 2345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 40 מתוך 46

נושא: אסטרטגית דצמבר 3 - דיון !

בסוגריים צריך לתקן את התאריכים.צריך להיות 20/1 ולא 13/1.

בוקר טוב שחקן,

האם יש סיבה למה התיקון כל כך רחוק (P1990)? האם יש צפי לירידה חזרה?

תודה

שוב לעשות בדיוק את אותו הדבר ולצפות למשהו אחר זו טעות שאני לא מבין .... אפילו בסקירה האחרונה כתבת שב 2022 צריך לעשות דברים שונה...
    התיקון שוב "מתפלל " לירידות ובינתיים רק מגדיל את ההפסד באטסטרטגיה דצמבר 3, או כמו שאני קורא לה 3.3....
    בקצב הזה דצמבר 3 תאכל את כל רווחי 2021..

רונן מזכיר את שיטת ההכפלות באדום שחור ברולטה.שחקן,לשיטתו,מאמין שיום אחד יגיעו המימושים וניתן יהיה למזער נזקים ואפילו להרוויח.תלמד ממני.באם אני רואה שלא הולך,חותך הפסדים.לדאבוני אני גם לא מצליח להכנס בזמן לאסטרטגיות מרוויחות כך שמצבי לא מזהיר.אנחנו נמצאים בראלי מטורף שנמשך כבר זמן רב וכתבנים לא מלקקים דבש.

ציטוט פורסם במקור על ידי ronensh77 צפה בהודעה
    שוב לעשות בדיוק את אותו הדבר ולצפות למשהו אחר זו טעות שאני לא מבין .... אפילו בסקירה האחרונה כתבת שב 2022 צריך לעשות דברים שונה...
    התיקון שוב "מתפלל " לירידות ובינתיים רק מגדיל את ההפסד באטסטרטגיה דצמבר 3, או כמו שאני קורא לה 3.3....
    זה מעולה לשאול שאלות וגם אני תהיתי למה התיקון של הפוטים כל כך רחוק, ומה לעזאזל קורה פה שתוך חודש או חודשיים השוק עלה במעל 200 נקודות.

אבל ה"בעיה" שלמרות זאת לשחקן יש קבלות באסטרטגיות עד עכשיו, ובנוסף ידע, ראייה ונגיעה יותר טובה מאשר לנו,
    לא תמיד הדרך חלקה וסלולה, צריך סבלנות ולהמשיך ללמוד ממנו,
    ושוב תודה שחקן

ציטוט פורסם במקור על ידי ronensh77 צפה בהודעה
    ועוד דבר רונן,

אם אתה חושב שיש לך אסטרגיה יותר נכונה, הבמה פה פתוחה לכולם ואין סתימת פיות ואתה מוזמן לפתוח פוסט לאסטרטגיה חודשית משלך, היו פה בעבר אנשים שפרסמו אסטרטגיות חודשיות בעיקר של שוקתות ואוכפים ונשמח כולנו ללמוד דברים חדשים וראייה נוספת.

וזאת השאלה, האם המטרה היא להתנגח או להציע ראייה מזוית אחרת?
    בסופו של דבר כולנו, כך נראה לי, נמצאים פה בשביל ללמוד, להרחיב ידע, על הדרך להכיר אנשים טובים ובסופו של דבר להרויח כסף, לי זה נשמע אחלה דיל,
    בהצלחה לכולנו

ללמוד כולל בתוכו גם ללמוד מטעויות.. ולא נראה יש כאן את החלק הזה...
    הוא עדיין מאמין ב"דשדוש" או ש"פקיעה אופטימלית ב 1950" או " השחקנים יתערבו ב 1910"..
    הקונספקציה קורסת והאסטרטגיה נשארת אותו דבר. חבל

בוקר טוב.
    אלפרד - אם היינו עולים זוג, היינו מקבלים עוד 50 ש"ח. אם עלינו עוד שני סטרייקים (2010) סה"כ עוד 200 ש"ח
    קרי 2 נקודות מדד אבל חשיפה לירידה של 2% ואף למטה מכך בשל עליה בסטיה. יותר קל להתחיל רחוק כשאין
    הבדלי פרמיות ואז לקחת את ההפרש הזה מאשר להיכנס בתחילת שבוע (פקיעה שבועית) קרוב מדי ולהיקלע
    לתיקון, כששוב החשש הוא בעיקר מקפיצה בסטיה.

רונן - אין כאן שום תפילה לירידה במדד והתיקון ירויח גם בתרחיש עליות מתונות. לא באמת משנה לנו ברמה
    השבועית 2050 או 2010 אלא בצד הסטיה. מבחינת אותו דבר = ב 1980 לא הורדנו אופציות CALL כי הנחנו
    שלא מדובר על דרמה אמיתית והשאיפה ל 2000 תתממש. זה בסדר ש 1/50 אסטרטגיות יוצרת כאב ראש וגם
    את זה נפתור. אם ננתח מקצועית הבעיה אינה במצב הנוכחי אלא כיצד אנו מצליחים להביא פרמיה ראויה בסטיה
    כה נמוכה.

שחקן,בהמשך לתשובתך לרונן,17.5 זה סטיה נמוכה?כבר הרבה זמן לא קיבלנו על אוכף שבועי 4200 שח.זכור לי שלפני שנים זה מה שקיבלת על על אוכף חודשי.
    נערך לאחרונה על ידי avner081150, 13.01.2022 בשעה 13:09

שאלה מדויקת. 17.5 זו לא סטיה נמוכה, בטח לא ל 10-12 אליהן התרגלנו. העניין הוא שהסטיה
    כרגע לא מייצגת את התנועה בפועל כשמדי יום אתה רושם תנועה של למעלה מ 1% המתאים
    יותר לסטיה סביבות 20-22. במלים אחרות לקבל 4000 שקל על אוכף זה הרבה ביחס למה לתקופה
    אבל אם תבחן את זה בכל יום מימי השבוע, בסופו של דבר אתה מקבל בסה"כ 2% הגנת תנועה
    ואם לא באותו היום הרי שכבר ביום המחרת יצאת מהטווח.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות