x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: פקודת סטופ לוס

פקודת סטופ לוס

שלום
    כשאני רוצה לשים פקודת סטופ אני צריך להזין מחיר מכירה, שער טריגר, קטן שווה או גדול שווה
    אני לא מבין מה זה אומר
    אשמח לעזרה
    תודה. משה.

בוקר טוב,

פקודת סטופ אומרת למערכת לשדר פקודת לימיט במחיר המכירה שקבעת רק לאחר שמתבצעות עסקאות בשער הטריגר.
    אם אתה רוצה למכור בשער הטריגר עצמו אז שער המכירה שווה לשער הטריגר.
    אני משתמש בשער מכירה נמוך מהטריגר כאשר המסחר יחסית דליל ורוצה לצאת בכל מחיר וחושש לאי ביצוע ואז נותן מחיר מכירה נמוך ב 30 מהטריגר.

דוגמא 1:
    שער נוכחי=130
    פקודת סטופ: שער טריגר=שער מכירה=100, כלומר כאשר יתבצעו עסקאות ב 100 תשדר פקודת לימיט של 100

מכיוון שהשער הנוכחי הוא 130 פקודת הלימיט לא שודרה עדיין,
    ברגע שתהיה עסקה ראשונה ב 100 המערכת תשדר פקודת לימיט 100, אבל יכול להיות שהשוק ממשיך למטה ולא יהיו עוד קונים ב 100 אלא נניח ב95 או 90 ואז הפקודה שלך לא תתפוס ולא תתבצע מכירה בפועל, אלא אם יתבצע תיקון מעלה חזרה ל 100.

לכן הפיתרון הוא בפיצול שערים, דוגמא 2:
    שער נוכחי=130
    פקודת סטופ: שער טריגר=100 שער מכירה=80, כלומר כאשר יתבצעו עסקאות ב 100 תשדר פקודת לימיט של 80.
    ברגע שתהיה עסקה ראשונה ב 100 המערכת תשדר פקודת לימיט 80, אבל יכול להיות שתמכור ביותר מ 80 ואפילו ב 100 או 95 במידה ויש שם קונים אבל במקרה הכי גרוע זה ימכור לך ב 80,
    אז זה מגביר את הסיכוי לכך שתתבצע מכירה אבל עדיין יש סיכוי שהפקודה לא תתבצע נניח אם הקונה הבא נמצא רק ב 70, אז קח בחשבון גם מצב כזה.

אגב זו פקודה ל2 הכיוונים, הכוונה שאתה יכול לבצע איתה גם קנייה במידה ואתה חושב ששער הטריגר הוא שער פריצה,

יום טוב

נהניתי מהכתיבה היפה שלך.אני מבין שבאורדרנט בסיסי אין את הפקודות האלו.

שלום
    תודה רבה על ההסבר המפורט.
    אם הבנתי נכון שער הטריגר זה השער בו הפקודה משודרת ואז למעשה זה הופך להיות כמו פקודת מכירה פשוטה לפי שער המכירה שקבעתי.
    אם אפשר בבקשה הסבר מה זה גדול שווה או קטן שווה.

הסתכלתי באורדרנט,
    סליחה טעיתי, מתברר שההסבר שלי היה על פקודת "סטופ לימיט" ששם ניתן להגדיר גם את שער הטריגר וגם את שער המכירה.

בפקודת "סטופ לוס" באורדרנט כפי שאני רואה לא ניתן להגדיר את שער המכירה, כך שנראה לי ששער המכירה זה שער השוק (MARKET) בעת הגעה לשער טריגר, מה שמגביר את הסיכוי לביצוע אך בשער מכירה לא מוגבל.

באורדרנט בסיסי להבנתי אין "סטופ לוס/לימיט" באופציות מעוף, אלא רק במניות

שלום
    מודה לך מאוד על העזרה
    משה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות