x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 30

נושא: אסטרטגית אוקטובר2 - דיון !

רונן לא צריך להיות מבין גדול בשוק ההון בכדי לראות שזה זמן רב השוק בישראל הוא לונג מובהק.מעניין יהיה לראות כיצד השחקנים מנסים השבוע למזער נזקים מול כוחות השוק.אני בשבוע הפקיעה בחוץ.
    נערך לאחרונה על ידי avner081150, 24.10.2021 בשעה 10:21

לי זה גם ברור, אבל כל הסקירות כאן והאסטרטגיות מנסות לייצר מצג שווא כאילו אנחנו בדשדוש... לא ברור למה ההתעקשות הזו

מה הכוונה "נזקים מול כוחות השוק"
    שחר

הסיבה היא... שאנחנו אורחים באתר הוותיק הזה ומכבדים את בעל הבית.
    (ולכן כרגע זה לא משנה אם אני חושב כמוך)
    ציטוט פורסם במקור על ידי ronensh77 צפה בהודעה
    לי זה גם ברור, אבל כל הסקירות כאן והאסטרטגיות מנסות לייצר מצג שווא כאילו אנחנו בדשדוש... לא ברור למה ההתעקשות הזו
    שחר

אנחנו כבר מזמן בתוך שורט סקוויז פראי ...ומה שמוזר עוד יותר , רק לפני שבוע היינו ב- 1860 עמוק עמוק בתחום האסור לפקיעה , וכעת פתאום 1882 נחשב כתחום בטוח לפקיעה...

סטיבן הוקינג, כיוון שכבר העלת את זה האם תוכל להסביר לי איך כשהיינו בשבוע שעבר ב1860 עמוק בתחום האסור, הגענו כעת ל1882 בטוח לפקיעה?

צהרים טובים.
    אני שמח על כל דיון פורה אבל נא להתיחס לעובדות ולא לתחושות בטן. "אנחנו בלונג מובהק"; "אנחנו בתך שורט סקוויז פראי"; ועוד שאר ירקות.
    בואו נעשה סדר בפרטים, כי אתם כותבים מהרגש בעוד מספרים הם דבר די יבש.
    לפני שבועיים היה המדד 1845. היום 1860 = עליה של 0.8% בשבועיים היא שורט סקוויז פראי???
    והרי עליה של 0.4% בשבוע היא על גבול סטית התקן.

למרות שחודש הוא הפרמטר המעניין באופציות, נלך רחוק אף יותר. לפני חודש וחצי היינו 1800 היום 1860. 3% בחודש וחצי זהו לונג מובהק? אם כך, אז ביחס לשבועיים האחרונים המדד לפי מה שאתם מציינים לא בלונג כי אם בהאטה. אולי זה לא מתיישב לכם עם התחושה אבל זו עובדה – קצב העליות הולך והופך איטי.
    אם לא היינו במדד שמחציתו דואליות הייתי אומר שאנו לפני תיקון זהה מטה (וכמובן גם אז לא מדובר על מגמת ירידה).

מצטער, אבל בכל הגדרה שתבחרו, בין אם שבועיים, חודש או חודש וחצי, (ושוב, מספרים ולא תחושות) זה עונה להגדרה של דשדוש וזאת מבלי לדבר על אפשרות של ירידה של 0.8% מחר ואז מדובר על דשדוש מושלם.

כשוול סטריט ירדה 5-6% בחודש ציינו בפירוש כי זהו עדין דשדוש ולא מגמת ירידה. לא ברור לי מדוע בעליה של 0.8% רואים סקוויז או אפילו לונג.
    מבחינת אסטרטגיה חודשית, ולטעמי הרווחים העקביים במשך שנים צריכים לעמוד לנגד עינכם = האסטרטגיה עדיין ברווח ! {ואגב, אם היינו דואגים היינו סוגרים אותה עוד לפני היעד כפי שקרה בעבר. כרגע, לא רואים סיבה לדאגה - רמז בואו נראה איך יראה מדד הבנקים השבוע}.

אם אנחנו בלונג לגישתכם, והאסטרטגיה היא שורט לגישתכם (2 הדברים לא מדויקים) אזי לכל הפחות היינו צריכים להינזק.
    אז לא במספרים, ולא בתשואה אנחנו בלונג או בשורט סקוויז פראי אז אולי חלק מהחברים צריכים להיפתח לאפשרות שזה בסה"כ דשדוש.

ביחס לפקיעה אופטימאלית - הפקיעה זוחלת מעלה/ מטה בהתאם לקידום פוזיציות של שחקני המעוף. מן הסתם 1800 לא רלונטי וקידמנו ל 1820 מה שהכניס עוד 400-500 ₪ אז טבעי שהפקיעה תזוז בעוד 5 נקודות וכך הלאה בכל קידום.

שלום חברים

תודה שחקן על התשובה, מכל מקום אני מוצא לנכון לציין שזהירות נדרשת, לפי מפת המיקומים החודשית אנחנו בגבהים, ללא תיקון ממשי ואפשרות למחיצה אכן קיימת.
    הכוונה לשני הצדדים, מחירי הפוטים הם בדיחה.

שבוע טוב ומוצלח

ארז
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

1.8.21 - מדד 1685
    1.9.21 - מדד 1765
    3.10.21 - מדד 1804
    25.10.21 - מדד 1860

זאת מגמת עלייה מובהקת
    היה דשדוש של 50-60 נקודות בין אמצע מאי לאמצע יולי.

אין הדשדוש הזה הורג אותי....

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות