x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: חברת פלייטיקה - PLTK

חברת פלייטיקה - PLTK

חברת Playtika

שער: 25.75 דולר

בגרף יומי של ארבעה חודשים מההנפקה נראית מגמה דובית. מתנד ה-RSI בגזרת השורט, וכך גם מתנדי מגמה נוספים. מתנד הסטוקסטי עוד לא החל לבשר נכונות לחדש את הצמיחה. קו המחבר את שיאי השערים טרם נחצה וכנראה עוד אין בשורה.
    pltk.png
    =================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת Playtika

שער: 25.11 דולר

תנועת השורט מראה תכונה צומחת אך רק מעל שער 27 דולר זה יחשב למגמה לונגית. גם לפי נתוני ה-PEG עוד אין צמיחה.
    pltk.png
    ======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת Playtika חברת המשחקים מהרצליה

שער: 9.49 דולר

המגמה הדובית מושכת בכיוון 5 דולר.

=====================
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

חברת Playtika חברת המשחקים מהרצליה

שער: 10.38 דולר

המגמה הראשית יומית דובית. שינוי לשוריות והיפוךמגמה רק מעל שער 12.50 דולר. כששער המטרה מכוון לאיזור ה-16 דולר. מתנד ה-RSI מדשדש ברמה הגבולית השורט/לונג והסטוקסטי האיטי בצבירת כח לפריצה.

==============
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות