x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: שלום שחקן . מבקש דעתך על התנהלות קרן ברק אסטרטגיות .

שלום שחקן . מבקש דעתך על התנהלות קרן ברק אסטרטגיות .

אהלן שחקן
    מקווה שאתה בטוב .
    יש לי בעיה עם קרן ברק אסטרטגיות .
    שנה שעברה עברה אתם טב אך בחצי שנה האחרונה ירדה הקרן ב- 50%
    זו אמורה להיות קרן נאמנות ולא קרן צבי או פונזי .
    אמנם השתמשתי בה לגידור אך בחצי שנה האחרונה אני נלחם בה מצד אחד מרויח ומצד שני הקרן מפסידה
    יצרה לי נזק של 40K
    השוק עולה - הקרן יורדת השוק יורד - הקרן יורדת והכל בחדות ללא גידור .
    ראשית מה דעתך ? ושנית האם אתה יודע מה קורה שם .
    אני דוחף לפיצוי עקב חוסר אחריות וחוסר נאמנות .
    המון תודה
    משה
    0523785955
    web@italy-vacation.com

שלום משה.
    אנסה לעשות סדר.
    זו אמנם קרן נאמנות אבל עפ"י התשקיף והעדכונים התנועות שאתה מתאר עונות להגדרה החוקית של הפעילות.
    אין כאן באמת דרמה (בודאי שלתיק שלך) ומספיק שתבחן את ההסטוריה בכדי להיוכח שזו הקרן.
    מקצועית אספר לך שמדובר על קרן שעוסקת בעיקר בגידור קצוות הטיה קלה מטה. כל עוד המדד עולה / יורד בחודש 1-2% הכל נחמד והקרן מרויח נהדר. ברגע שמתחילה תנועה משמעותית יותר, ותבחן זאת על פני גרף המדד, אזי אתה כבר מקבל השפעה שלילית ביותר.
    בנוגע לפיצוי עקב חוסר אחריות וחוסר נאמנות:
    בשביל לענות על זה צריך כמובן לראות מה הקרן עשתה אבל 99.9% שזה במסגרת התשקיף, וההתנהלות השוטפת מול הרשויות בדגש על רשות ני"ע. הסיכוי שלך בתביעה כמעט ואפסי. זה בנוגע לחוסר אחריות / רשלנות מקצועית / ...
    בנוגע לחוסר נאמנות - לא רלונטי זו סתם סמנטיקה ואין לזה משמעות חוקית הנוגעת למה שאתה מתאר.
    את הדברים האחרונים אני מציין על רקע הערכה שלי ומקצועיותי והשכלתי בתחום אבל גם על בסיס מקרים דומים בעבר ואתה לא הראשון ולא העשירי שרוצה לתבוע את הקרן.
    מה כן אפשרי?
    היה והומלץ לך לרכוש את הקרן ע"י יועץ בבנק זה כבר סיפור אחר. אז בהחלט יתכן שזה הולם את פרופיל המשקיע שלך ואפשרי כי הבנק התרשל ולא הקרן.

קניתי אותו לפני יומיים, למרות כל המשיכות שבוצעו ע"י המשקיעים.
    קיבלתי את החלטה לאחר שקראתי מספר כתבות על הקרן ושם היה תגובות זהות "נגד" ואני אישית הולך הרבה נגד הזרם, בנוסף קראתי את הקורות חיים של שי ברק.
    ראיתי קצת היסטוריה של הקרן ,והחלטתי להיכנס ולהשקיע, לדעתי אפקט ינואר ירים אותה טיפה ולאחר מכן תהיה שנה טובה ויחזור לעצמו,
    הצפי שלי שזה יחזור מהמחיר שזה נצח ולאחר מכן למכור בשווי שקניתי ולשאיר את הרווח למה שלא יהיה..

שלום שחר.
    לא אחזור על ההסבר שציינתי מעלה מאחר ועשית בחירה לרכוש וימים יגידו אם זה היה נכון אם לאו.
    בכל מקרה, עליך לקחת בחשבון בקרנות מסוג זה אלמנט של שחיקה + דמי ניהול. נהוג לומר כי בקרנות
    נאמנות של אופציות (להבדיל מנוסטרו או קרנות גידור) אתה מאבד על שני אלו 10%.
    נקודה לא פחות מעניינת היא שאתה מניח עליה בינואר ולכן אם זהו המצב לטעמי היה הרבה יותר פשוט,
    ובמידה סבירה רווחי, לבחור כבר בתעודת על הנסדק אם לדעתך העליות טרם מיצו עצמם.

תגיות בנושא זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות