x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: תעודת EMB

תעודת EMB

מה אומר על ה ETF? תודה.

תעודת EMB

המגמה הראשית שורית. בימים אלה התעודה נמצאת בתנועת שורט לפחות לפי מתנד ה-RSI. גם העמודות האדומות השבועיות מציינות את אותה תנועת שורט. במתנד הסטוקסטי נראית כעת תחילתה של צבירת מומנטום חדש שיחל את המהלך עם היציאה מרמת קו ה-20%. תנועת ה-RSI ומעברו מעל ה-50% יאשרר את המעבר לתנועת לונג בגרף. הגרף כעת שואף לרמת ה-112 דולר.
    emb.png
    =================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חיפושית,
    נראה הניתוח עדיין רלוונטי.
    התעודה עדיין במגמה טובה, במיוחד אחרי בחינת תחתית בתחילת מרץ

תעודה מדשדשת לגמרי ולא מצליחה לפרוץ 112.9
    אם תפרוץ יכולה להגיע ל 114

נראה שהתעודה תמשיך לדשדש בין 111 ל- 113 דולר.

=================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תעודת EMB

שער: 87.45 דולר

המגמה השבועית ראשית דובית, ומדשדשת ברמת המחירים הנוכחית. הגרף שואף למחירי יעד באיזור ה-110 דולר. מתנד ה-RSI לונגי וצומח.

======================
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות