x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: ה-חיסון - בעד ונגד

ה-חיסון - בעד ונגד

שמעתי כל כך הרבה סיפורי בלהות על תופעות הלוואי
    אני מפחדת להתחסן
    מה אתם חושבים על החיסון?

לפי מה ששמעתי ממומחים בארץ ובעולם, בכל ערוצי הטלוויזיה העולמי, דווקא חיסון מסוג זה הרבה יותר בטוח מחיסונים אחרים, שבו מוחדרים וירוסים מומתים. בנוסף, הסיכון לתפוס את המחלה הוא הרבה יותר חמור. כבר עכשיו ידוע שגם מי שמחלים מקורונה, מלווים אותו לאורך זמן רב, אולי שנים, בעיות מסוגים שונים. ברגעים אלה קבעתי דרך אתר קופח מאוחדת תור לחיסון ביום חמישי הקרוב ב2110

מה גילך ?
    ציטוט פורסם במקור על ידי arielmbg צפה בהודעה
    לפי מה ששמעתי ממומחים בארץ ובעולם, בכל ערוצי הטלוויזיה העולמי, דווקא חיסון מסוג זה הרבה יותר בטוח מחיסונים אחרים, שבו מוחדרים וירוסים מומתים. בנוסף, הסיכון לתפוס את המחלה הוא הרבה יותר חמור. כבר עכשיו ידוע שגם מי שמחלים מקורונה, מלווים אותו לאורך זמן רב, אולי שנים, בעיות מסוגים שונים. ברגעים אלה קבעתי דרך אתר קופח מאוחדת תור לחיסון ביום חמישי הקרוב ב2110

אחרי צבא
    נערך לאחרונה על ידי arielmbg, 21.12.2020 בשעה 11:00

אם זוכר נכון אריאל אתה מעל 60
    החמאת לעצמך חח

אז ככה בואו נלך שלב שלב החיסון קיבל את אישור הFDA כחיסון ניסוי שוב חיסון ניסוי וזאת גם לאחר שראש הFDA קיבל איום מהממשל או שתאשר את החיסון או שתתפטר עכשיו אני אשאל אתכם שאלה האם אתם מכירים עוד עם אחד כמו ישראל שמכיל את מחצית העם או שליש מימנו האם היה נכון שאנחנו כעם יחיד נהיה ראש החץ לניסוי כאילו מה לא ידוע על החיסון הזה כלום הטכנולוגיה הזאת חדשה לחלוטין ואדון ביבי מחליט על עם ישראל שיתחסן אדם שעומדות עליו 3 כתבי אישום מחליט על עם שלם אני בטוח לא רק בטוח שפייזר שילמה לביבי דמי תיווך על כול מתחסן או זריקה כי אחרת תסבירו לי אתם שנמצאים בבורסה איך מניה של החברה נמכרת ע"י בעלי העניין וחרף האישור היא נופלת ואין יום שאנחנו לא שומעים על כול מיני אנשים שנפטרו או נגרמה להם תופעה כזו או אחרת עם ישראל עכשיו נמצא תחת ניסוי חיסון המוני והעם נוהר בהמוניו להתחסן כאילו מה ומה יהיה אם בעוד חצי שנה פתאום יתחילו תופעות לא ידועות מה אז יהיה? אני המום אנחנו 9 מיליון אנשים אפילו לא אחוז אחד מהעם מת מ"המגיפה" אז מה המהירות הזאת להתחסן וגם 3500 איש והגזמתי שנפטרו זה ידוע לכולם שלא מקורונה אבל הם נספרו כמתי קורונה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות