x

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: חוק עליהום

חוק עליהום

[COLOR=var(--primary-text)]גם אתם מרגישים
    כמוני
    שאתם חיים במדינה
    שהיא של אדם
    אחד הוא מנהל
    כול אחד מאתנו
    ולא מתחשב בכלום
    הוא יודע מה טוב או רע לי
    הוא מחליט אם אם
    אני חולה או בריא
    אם אעבוד או לא
    אם אחיה או אמות
    מצד אחד הוא צועק
    בקולי קולות שהבריאות שלי חשובה
    מצד שני הוא מספר לכולם
    כמה אני חולה וכמה טוב
    לשמור מרחק ממני
    ומצד שני הוא הוא דואג
    שלא אדבק מאחרים
    הוא דואג שאתחסן
    כדי שלא אדביק אחרים
    או שלא אדבק מאחרים
    אבל דואג שגם לא אתפרנס
    דואג לספר לי שאני בדרגת סיכון
    ומונע ממני מפגשים עם נכדי או ילדי
    ומנכדי הוא מונע ללכת לביה"ס
    אז מרגיש לי שאני כבר לא במדינה שלי
    אני במדינה שלו והכי כואב לי
    שכולם חושבים כמוני וכולם גם לא

[/COLOR]

[COLOR=var(--secondary-text)]

[/COLOR]

אני לא חושב שזה ראוי להכניס פוליטיקה לאתר של שחקן.באם משהו כואב לך, או שתלך להפגין או שתיקח אקמול.

מנחם, אתה ממש מגזים. יש הרבה דברים טובים במדינתנו וכמובן ישנם הרבה דברים טעוני שיפור. למי שנראה שאצל האחרים הדשא ירוק יותר יכול לקחת את מטלטליו ולעבור. הייתי בעולם הגדול הרבה מאוד פעמים, למעלה מ100 פעמים. אכן בתור תייר בהרבה מקומות אתה מוקסם אולם למרות כל ה"טוב" הזה אני נשאר בארץ לטוב ולרע. אין זה כמובן אומר שאין צורך לשנות ולשפר הרבה דברים בעיקר בתחום הכלכלה. כמו למשל לפרק כמה עשרות מונופולים גדולים והמחירים ירדו כאן בעשרות אחוזים. כל טוב

מנחם אתה מבקר את התנהלות הממשלה במשבר קורונה, אבל אתה לרגע לא שם את עצמך במקומם. לא שחלילה יש הצדקה בלגזול פרנסה מהאחר, אבל מצד שני מה כבר יכולים הם לעשות? זמנים קשים ומוזרים, אבל גם מדינות שהלכו עם העסקים ולא סגרו אוכלות עכשיו קש.
    מי יודע מה עדיף??.

אז לפי דבריך אני מבין שאתה לוקח אקמול וזה עוזר לך יפה מאוד תמשיך לקחת כי אם לא שמת לב הפורום הזה נקרא החיים מעבר לבורסה ופה אפשר לכתוב על הכול ואני סיפרתי את הרגשתי ואתה כמו ביבי חושב שהמדינה הזאת שלך ואם אני מתנגד לביבי ולמעשים שלו אז קום ועוף "מהמדינה שלנו" אז תקשיב ותקשיב לי טוב יש עיוורים ויש מי שרואה שהמלך עירום והוא אכן עירום לי אין 3 כתבי אישום ולו ולך שהצבעת לו יש אז אל תהיה עו"ד על חשבוני ומציע לך לקחת חיסון נגד סתימת פיות

מנחם אני מזדהה עם כל מה שכתבת ומאוכזב מתגובות החברים. יש זכות לכל אחד להביע את דעתו בתנאי שהיא מכבדת את הזולת. מעל הכל דעת הרוב קובעת ואותה יש לכבד! גם אם דעה זו אינה על דעתך. קשה לומר אבל הנשיא ביידן יעזור להביא את השינוי, רציתי שעמנו יתפכח לבד. אגב החלטה על בחירות לדעתי לא יהיו השבוע. מי ייתן ונשפר את תרבות השיח וההתנהגות בארץ.

מנחם מה הקשר לביבי?חברים מופסדים טונות של כסף על אסט. נובמבר ואתה מבלבל את המוח עם פוליטיקה.עזוב אותנו בשקט,קח דגל שחור ותתמקד לך באחד הגשרים בארץ.מין הסתם תתקרר ובעל כורך תצטרך לקחת אקמול...(לא מאחל לך אבל החורף בפתח).אתה צריך להבין:כל כתיבה קופצת לעמוד הראשי של האתר מצד ימין למעלה.חברים מחכים למוצא פיו של שחקן ואתה מבלבל את המוח עם פוליטיקה.בבקשב על תגיב.תלמד לקבל ביקורת בונה.

אבנר לך *** אתה ואסטרטגיות שלך והכסף שלך
    נערך לאחרונה על ידי מנהל טכני, 21.12.2020 בשעה 11:01

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות