x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: הגנות שבועיות

הגנות שבועיות

שחקן שלום
    בעבר נהגתי לכתוב אוכפים עם הגנות חודשיות במרחק 4 סטרייקים.ככל שהחודש התקדם,קרבתי את ההגנות לקראת הפקיעה.
    כיום,כותב כנ"ל אבל עם הגנות שבועיות,גם בגלל שלמדתי ממך,גם בגלל שהם מתומחרות יותר בזול,וגם שאינני רוצה להתקרב למועד פקיעת החודשיות.
    שאלתי הינה טכנית בעיקרה:מחר בבוקר יש פקיעה שבועית.האם עדיף כבר היום אחהצ להחליף את ההגנות השבועיות או לעשות זאת מחר בבוקר לאחר הפקיעה?
    בתודה מראש אבנר.

שלום אבנר.
    אתה מדבר על מצב בו אתה ממשיך עם האוכף במהלך החודש ולכן אין מקום להיות חשוף
    אף לא לשניה אחת (פקיעה / גלגול) ללא הגנות. הרי גם אם בפקיעה תבצע מיידית רכישת
    הגנות שים לב מה קרה היום = פקיעה 1425 פתיחה בפועל 1420 ולכן חובה לגלגל שבועיות.
    עוד אוסיף שמבחינה מקצועית, בטווח של 4 סטרייקים ככל שעובר החודש כך יש מקום לשקול
    לעבור להגנות חודשיות שכן כבר הרווחת חלק ניכר מהדשדוש + אי אובדן הפרמיה החודשי.
    הגנה ב W3 עם תנועה חדה במהלך אותו השבוע לא תתקרב להגנה חודשית ולכן במעבר בין W2
    לW3 בהחלט יש מקום לשקול לעבור לחודשי או לפחות צד אחד היותר בעייתי.

שחקן,ראשית תודה.מקבל בהבנה את המעבר להגנות חודשיות בשבוע 3.שנית,לא תמיד יש רווח בעיתוי הזה.אולי מינורי.ההגנות נוגסות בשחיקה מה גם שאני עדיין חסיד של השיטה בה אני כל הזמן מתנייד (כולל ההגנות) בהתאם לסטרייק.לפעמים תזוזות גם נוגסות ברווח.הרבה עבודה שחורה.באם בורח לי חזק,קונה הגנה חודשית צמודה ופותח אוכפים באזור החדש.אולי שיטה מטומטמת(באנלוגיה לשיטת ההכפלות ברולטה),אבל לא מתלונן.גם המינונים קטנים כך שמסתדרים.

שלום אבנר.
    אם אין רווח זה אומר שההגנות קרובות מדי ולכן לא נשחקו או שהסטיה עלתה באופן מוחשי.
    הצעתי שתנסה אוכפים קטומים = קצת פחות רווח, אבל הגנות שלא ינגסו לך בסבירות הרבה
    יותר גבוהה בשל מרחק מהספוט.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות