x

עמוד 5 מתוך 6 ראשוןראשון ... 3456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 50 מתוך 56

נושא: הביטקוין לדולר Bitcoin to US Dollar

הביטקוין / דולר

שער: 19,444 דולר

הגרף החודשי מראה תנועה בלב מגמת השורט כשרמת התמיכה הבאה באיזור ה- 14K דולר.

================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נרשמתי היום לקבוצת פייסבוק של סוחרי ביטקוין
    ואחת השאלות שהן תנאי הרשמה הייתה "כמה אתה חושב שהביטקוין יהיה שווה עוד שנתיים?"
    והתשובות היו:
    0
    50,000
    500,000

500,000 דולר על מטבע לא קיים כמה צחקתי חחחח

הביטקוין / דולר

שער: 20,747 דולר

תנועת השורט בעינה למרות שקיימת שאיפה מסוימת לרמת ה-26K דולר.

=====================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה

הביטקוין / דולר

שער: 17,746 דולר

גרף המטבע בתנועת שורט המגמה דובית בכיוון ה-13K.

=======================

בשבוע האחרון הצליח סם בנקמן־פריד לחולל לבדו את אחת ממחיקות הערך הגדולות שידע שוק הקריפטו. לא רק שפלטפורמת המסחר שהקים FTX וכל זרועות פעילותיה נהפכו מעסק בשווי מוערך של 32 מיליארד דולר לאתר אינטרנט חסר ערך, שרק צער מחליף בו ידיים, אלא שגם הונו האישי נמחק מכ־17 מיליארד דולר לאפס. המצב התדרדר כל כך מהר, וכבר בסוף השבוע הוא הכריז על הליך פשיטת רגל ל־FTX (ו־130 זרועותיה השונות) וקרן הגידור שלו — אלמידה. "הייתי בהלם לראות את הדברים מתפרקים כפי שהתפרקו", צייץ עם ההודעה על פשיטת הרגל וביקש סליחה.
    והלקחים:
    1. אין לגבות נכסי לקוחות במטבע שהנפקת
    2. כולם קשורים זה בזה והנכסים זורמים
    3. קרנות ההון סיכון חששו להפסיד את המסיבה
    4. השכבות הזוהרות שכיסו על המסוכנות

כלכליסט

הביטקוין / דולר

שער: 16,335 דולר

התנועה הדובית מכוונת לשער מטרה באיזור ה-9,600 דולר.

===================

מזמן לא דיברנו פה על ביטקוין
    מה אומרים? מה הכיוון?

נדבר על הביטקוין

שער:27,177 דולר

המגמה השבועית דובית ומדשדשת. נראה שהרעשים עשויים להביא את השער לרמת ה-30K אך לפחות על פי הגרף השאיפה לתחתית באזור ה-22K דולר. הממוצעים הנעים מתכנסים ברמת השיא של תנועת הלונג שהחלה בתחילת 2023. גם מתנד ה-RSI נע לאט לאזור קו פרשת המים והוא ברמת ה-55% בגזרת הלונג.

===================

לראשוה מזה שנתיים הביטקוין מגיע ל-50% תפוסת השוק

המשמעות היא שביטקוין לבדו מהווה מחצית משווי השוק הכולל של קריפטו של 1.08 טריליון דולר. שווי השוק הנוכחי של ביטקוין עומד על 524 מיליארד דולר, לפי נתוני CoinMarketCap.

מאז 27 בנובמבר 2022, החלק של הביטקוין בשוק זינק ביותר מ-11%. עלייה זו נובעת בעיקר מכך שהמשקיעים פנו לנכס הדגל של קריפטו כמקום מקלט בטוח לאחר משבר ה-FTX ובתוך הביקורת הרגולטורית הגוברת של נכסי הקריפטו בארה"ב.
    עם זאת, בעוד שחלקו של הביטקוין עלה באופן משמעותית במהלך שמונת החודשים האחרונים, גודלו של Ethereum נשארה יציבה קרוב ל-20% במשך רוב השנה. נכון להיום, ביטקוין ואיתריום מייצגים יחד כ-70% משוק הקריפטו כולו.
    מוקדם יותר, מייסד שותף של MicroStrategy מייקל סיילר חזה שחלקו של ביטקוין בשוק תעלה על 80% בשנים הקרובות, שכן הלחץ הרגולטורי הגובר מצד רשות ניירות הערך האמריקאית יגרום ל-stablecoins ורוב נכסי הקריפטו האחרים "להיעלם".

הביטקוין פרץ התנגדות קו מגמה מרכזית וכעת הוא מתגבש ברמה של 28,000 דולר.
    מנקודת מבט טכנית, הפריצה של יום שלישי דחפה את הביטקוין מעל הממוצע הנע של-50 יום.
    בתנאי שהמומנטום השורי יישמר, התנגדות הבאה צפויה לעמוד על 28,700 דולר. פריצה של התנגדות זו עשויה להביא את המטבע לגבוה חדש של 2023.
    זאת כשאמצע אפריל, הביטקוין הגיע כבר ל-31,000 דולר ואז מומש באגרסיביות, וירד לזמן קצר אף מתחת ל-25,000 דולר בסוף השבוע שעבר.
    בהנחה שהמוכרים יחזרו על העליונה ויפעילו היפוך, התמיכה הבאה תעמוד על קרוב ל-$27,500. במידה והתנגדות זו תשבר, הלחץ כלפי מטה עלול להתגבר ולבדוק את עמידות המטבע שוב באזור ה-25,000 דולר בזמן קצר.

והביטקוין 31 אלף! זה היה מהלך מהיר. כעת ברצועת התנגדות, אם פורץ - תחנה הבאה 36 אלף.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות