x

עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 56

נושא: הביטקוין לדולר Bitcoin to US Dollar

הביטקוין / דולר

שער: 27,084 דולר

המטבע / נכס הזה כבר נסק לרמת ה-28,340 דולר וכעת הוא באתנחתא מסוימת. הגרף צופה לפי הניתוח ולהבנתי הגעה לרמות שיא ולהיפוך באיזור ה-39K דולר.
    BTC.png
    ===================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על

אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הביטקוין / דולר

שער: 34,080 דולר

המגמה השורית בכיוון ה-39K בעינה.
    BTC.png
    ==================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על

אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

גרף הביטקוין יחסית לגרף הזהב

bitcoin 2 gold.png
    =======================

אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הביטקוין / דולר

שער: 35,800 דולר

המגמה השורית בכיוון ה-39K עוד תתנסה במהמורות שמצפות לגרף לפני ההמשך והצמיחה.באיזור ה-39K קיימת התנגדות מסוימת ברמה היומית/שבועית.
    בכל מקרה על פי הגרף הארוך רק בנובמבר 20 התנועה השורטית התחלפה בלונגית מה שנראה היטב גם במתנד ה-RSI שנסק מעלה כמו גם ה-MACD והסטוקסטי האיטי לרמות השיא. קשה על פי הניתוח להעריך כעת לאיזה שער בתנועת הלונג תשיא תנועת הגרף את הנכס הזה בהתחשב בעוצמות האדירות של רכישות כנראה של מוסדיים.
    BIT.png
    ======================

כשהביטקוין נסחר ביותר מ-40 אלף דולר ליחידה בשבוע שעבר - וחימש את ערכו בשנה האחרונה - השאלה העומדת בפני משקיעים היא האם להשקיע או להימנע מכך?

ישנן סיבות רבות לזהירות. ערך המטבע הווירטואלי נסק והתרסק באופן מחזורי מאז הוצג לשוק בשנת 2009. רק מ-13 בפברואר עד 11 במרץ בשנה שעברה איבד הביטקוין 52%.

בעוד מתייחסים אל הביטקוין כמטבע דיגיטלי, הוא לא עומד בקריטריון אחד חשוב המגדיר מטבעות: אין בו שימוש כמטבע עובר לסוחר בעסקאות. בנובמבר, חברות לעיבוד תשלומים דיגיטליים ניהלו מכירות ברחבי העולם בביטקוין בשווי כולל של 267.9 מיליון דולר, כך לפי חברת המחקר Chainalysis. לשם ההשוואה, סך המכירות של קמעונאיות בארה"ב לאותה תקופה היה 546 מיליארד דולר.

אנשים רבים סבורים שמשקיעים צריכים להתרחק מהמטבע לחלוטין. אחרים אומרים שאולי הוספת ביטקוין לפורטפוליו היא השקעה נבונה - אך רק כחלק קטן מסך כל הנכסים.

"הפיכת הביטקוין לחלק משמעותי מהפורטפוליו שלך מגדילה את הסיכון באופן משמעותי", אמר אסוואר פרסאד, פרופסור למדיניות מסחר באוניברסיטת קורנל שכותב כעת ספר על המטבעות הדיגיטליים. "אבל כמות שולית אולי כדאית בהתחשב בדינמיקה של העת האחרונה".

הנה כמה מהטיעונים הטובים ביותר בעד ונגד השקעה בביטקוין:

היתרונות
    מה שהביטקוין באמת מייצג הוא אחסנה של ערך. בתור שכזה, ניתן להשתמש בו כגדר כנגד אינפלציה ונגד ירידות בנכסים פיננסיים אחרים, כמו מניות, אג"ח והדולר, כך אומרים כמה בכירים בתעשייה. הביטקוין עלה בערכו מאז מרץ, בעוד הדולר נמצא בירידה.

תפקיד "אחסנת הערך" לביטקוין דומה לתפקיד הזהב. "אני שם אותם באותו דלי", אמר ג'ון רקנתאלר, סגן נשיא למחקר בחברת המחקר להשקעות Morningstar.

ישנם אוהדים של המטבע שתומכים בהשקעות בו - אם כי הפכפכות הביטקוין משפיעה על התיזמון להשקעה - והם אומרים שהמטבע לבסוף יתייצב ואז ישמש למסחר יותר לגיטימי.

בחברת Paypal הודיעו שהחברה מתכוונת לאפשר שימוש בביטקוין כאמצעי תשלום החל מהחודשים הקרובים. מתחרה של Paypal, Square, גם היא מראה עניין במסחר בביטקוין, והודיעה באוקטובר שרכשה 50 מיליון דולר בביטקוין.

ישנם אנליסטים הרואים יתרון בהפכפכות המטבע. הסחר העצבני בביטקוין הופך את הקורלציה שלו למניות ולאגרות חוב נמוכה, ובכך תורם לגיוון. "הפכפכות היא רעה אם אתה מרשה לה לזלוג לחלק העיקרי של תיק ההשקעות", אמר רקנתאלר. "אבל אם זה שולי, זה טוב. זה מה שעזר לזהב להפוך למגוון מוצלח". הוא מוסיף: "אנו בעלי הקרנות צריכים להתחיל לחשוב על הביטקוין. אבל אני לא אומר עדיין שלמשקיע הממוצע הוא חשוב".

בגלל שביטקוין הוא כל כך הפכפך, משקיעים לא צריכים הרבה ממנו על מנת לגוון תיק השקעות, אמר רקנתאלר. הוא מאמין שהעברת 5% לביטקוין תגוון תיק מאוזן באותה יעילות כמו העברה 25% לקרן הנאמנות "האלטרנטיבית" הגדולה יותר, JPMorgan Hedged Equity.

היועץ האסטרטגי להשקעות כארים אחמד מ-Cerity Partners בשיקאגו אינו מציע השקעה בביטקוין בשלב זה, אך החברה שלו החלה לבחון את הנושא. אחמד אומר שהשקעה קטנה בביטקוין עשויה לעבוד כמו הקצאה בקרן הון סיכון. "בקרן הון סיכון", אמר, "אחת מכל 10 השקעות מצליחה בגדול, שתיים או שלוש מפסידות והשאר פחות או יותר נשארות אותו דבר. זו שמצליחה בגדול מכסה על הרבה פספוסים".

ביל מילר הרביעי, מנהל תיק השקעות בחברת Miller Value Partners ובנו של המשקיע האגדי ביל מילר, מחזיק כ-20% מתיק ההשקעות האישי שלו בביטקוין. "זו טעות לאנשים לא להחזיק ביטקוין", אמר.

אחד הדברים המושכים בביטקוין בשביל מילר הוא הנדירות שלו, כך אמר. יש כ-650 מיליארד דולר בביטקוין סך הכל, לעומת הערכה שלו שיש כ-80 טריליון דולר מהמטבעות הרגילים.

"הביקוש עוקף את ההיצע", אמר מילר, המפרש זאת כסימן לכך שהביטקוין ימשיך לעלות והמסחר ימשיך להיות הפכפכך.

החסרונות
    אין דרך ברורה לקבוע את ערכו ההוגן של ביטקוין. המטבע עובד כמקום לאחסנת ערך רק בגלל שישנם משקיעים המאמינים בו ככזה. "הביטקוין תלוי באמון המשקיעים ותו לא", אמר פרופסור פרסאד. "אם 10% מהמשקיעים ימכרו את מה שיש בידיהם, מחר הוא יכול גם לרדת לאפס".

סוגי השקעה אחרים תלויים באמון משקיעים באופן דומה. אך כשזה מגיע למניות ואג"ח, למשל, ישנם מודלים מתמטיים לגיטימיים לחישוב ערכן. מניות מייצרות רווחים ואג"ח מייצרות הכנסה, למשל, וזה עוזר לקבוע את ערכן.

אנליסטים רבים גם מטילים ספק בערכו של הביטקוין לגידור. השנה, עלה המטבע באופן כללי במקביל למניות ולאג"ח בזמן שהאינפלציה הייתה נמוכה. בנוסף, לא הייתה אינפלציה משמעותית מאז הביטקוין נכנס לתמונה לפני 12 שנה, אז קשה לדעת אם הוא באמת מהווה מגן מפני עליות מחירים. "צריך את המבחן האמפירי הזה", אמר אחמד.

בינתיים, ישנם מבקרים השואלים האם נדירות הביטקוין היא נקודת מכירה. הנדירות הזו משמעה גם שהסחר הפכפכך ולא נזיל. רכבת ההרים של עליות וירידות ב-12 שנות קיום המטבע מאשרות זאת.

הספקנים גם מאתגרים את התפישה שהפכפכות ביטקוין עשויה להיות יתרון לתיק השקעות לצרכי גיוון. "אם ההפכפכות באה רק בגלל ספקולציה, אני לא בטוח שאני רוצה את זה כנכס", אמר אחמד.

מקור

הביטקוין / דולר

שער: 35,700 דולר

בימים האחרונים צנח מחיר הביטקוין לרמה של 34K מה שיצר לראשונה שינוי ושאיפה לרדת עד 30K וחזרה במבט וברמה מעט יותר ארוכה לאיזור ה-39K.

======================

הביטקוין / דולר

שער: 43,888 דולר

תנועת הלונג במטבע מכוונת ליעד היפוך באיזור ה-56K ע"פ הניתוח הטכני. מתחילת השנה רמות התנגדות כמו 39K ואח"כ 41K נפרצו לאחרונה והתנועה הלונגית קיבלה עוד מומנטום בגיבוי הממוצעים הנעים.
    BTC.png
    =====================

הביטקוין / דולר

שער: 49,000 דולר

הניתוח הטכני זיהה איזור התנגדות מהותי ברמת ה-50K דולר אחרי שכבר פעמיים הוא בחן את רמת המחיר הזו. כעת יש סיכוי לתנועת שורט לאיזור 39K עד 42K דולר. המגמה הראשית שורית.

============================

הביטקוין / דולר

שער: 48,594 דולר

המגמה הראשית שורית. קיימתתעלה עולה. התנועה כעת בשורט לפי מתנד ה-SAR. לפי ה-RSI יש יציאה למהלך לונגי. גם במתנד הסטוקסטי יש היפוך לקראת התפתחות לצמיחה אולי מחודשת. קיימת כעת לפי הניתוח התנגדות טכנית ברמת ה-62K
    bitcoin.png
    ====================

הביטקוין / דולר

שער: 47,700 דולר

שער המטבע נגע ברמת השיא של 58K ושב לרמתו הנוכחית. נראה שקיים סיכוי לירידה עד רמת ה-40K אך הוא מכוון בטווח היותר רחוק לאיזור ה-70K.
    BTC.png
    ====================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות