x

עמוד 1 מתוך 6 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 56

נושא: הביטקוין לדולר Bitcoin to US Dollar

הביטקוין לדולר Bitcoin to US Dollar

גרף הביטקוין לדולר

שער: 13,536 דולר

המגמה הראשית שורית והיא נעה בתוך התעלה ומכוונת לאיזור ה-17,000 דולר. רמת שיא כל הזמנים היתה באיזור ה-19,850 דולר.
    המתנדים שלא הוכנסו הפעם לגרף שורייים כעת.
    bit coin dollar.png
    ===================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

גרף הביטקוין לדולר

שער: 15,247 דולר

המטבע ביטקוין שובר שיאים ומגיע היום כבר מעבר ל-15K דולר בכיוון הרמה הבאה באיזור ה-17K דולר.
    bit.png

===================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

גרף הביטקוין לדולר

שער: 18,960 דולר

הצמיחה בגרף השורי כבר נגעה ברמת השיא של 19,488 דולר, והיא צופה לדעתי להיפוך ברמת ההתנגדות באיזור ה-35K.
    bitcoin.png

===============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חיפושית האם ניתן להבין שהביטקוין הולך ל-35000?
    כרגע הוא מתהפך ויורד בכ-9% ל-17400 דולר.אחלה רכבת הרים..

אף אחד אינו יודע לאן הולך הביטקוין. יכול להיות 35000 ויכול להיות 3500דולר. ממש הימור

אבנר היי,

הניתוח של גרף המטבע הזה יחסית לדולר מכוון בטווחים ארוכים מאוד לשער צמיחה באיזור שציינתי. זו לא התחייבות. בהתחשב במחזורים היומיים במטבע הזה כמו במטבעות רבים בבלוקצ'יין ניכרת תכונה דומה. כמובן שגופים מוסדיים כנראה מממשים מעת לעת אך הדבר לא משנה עדיין את המגמה הראשית.
    לשם השוואה אני מעלה כאן את ביצועי מדד ביטקוין/דולר בירוק ועל אותה סקאלה את מדד הדולר.
    bt $.png
    ברמה היומית התיקון הנוכחי עלול אף לרדת לרמת ה-13K
    =================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 26.11.2020 בשעה 20:38

הביטקוין / דולר

שער: 20,580 דולר

הביטקוין חצה את ה-20K וזאת לאחר שהתגבר על רמת ההתנגדות ב-19,900 בעיקבות השיא שנקבע ב-2018, והוא מתקדם בכיוון ה-37K.באיזור הזה של השער יתבצע כנראה היפוך מגמה, כך זה נראה כעת.
    BTCDOLLAR.png
    ===================
    אחריותו בלבד

הביטקוין / דולר

שער: 23,200 דולר

מחיר הביטקוין מזנק ביממה האחרונה וממשיך את הנסיקה.
    ===================
    אחריותו בלבד

הביטקוין הגיע להתנגדות שלדעתי כבר לא יצליח לפרוץ

הביטקוין / דולר

שער: 23,600 דולר

על פני גרף חודשי של שלוש שנים ניתן להבחין כיצד תנועת השורט אך זה הסתיימה וכעת מתחילה צמיחה באיזור החץ הירוק. מתנד ה-RSI באיזור הלונגי והקנייה ברמת 79%.
    BTC.png

===================
    אחריותו בלבד

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות