x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: חברת ANT פינטק - 6688.HKG

חברת ANT פינטק - 6688.HKG

חברת קבוצת ANT

קבוצת הפינטק תחל להיסחר בבורסת הונג קונג ובשנגחאי בבורסת סטאר ב-4 בנובמבר 20 תחת קוד 6688.HK.

חברת קבוצת ANT

הרגולטורים הסיניים השעו את הנפקת הענק בבורסות בסיניות.

החלטת הרגע האחרון של השעיית הנפקת חברת הפינטק אנט גרופ, כי כנראה למנהיגים הקומוניסטים של האומה הסינית לא נוח עם ההשפעה העצומה של קבוצת אנט שמחוללת מהפכת מסחר במימון האישי תוך שחיקת כוחם של המוסדות הפיננסיים הממלכתיים.

=============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

אפשר עדכון בבקשה לאור ההתפתחויות האחרונות?

חברת ANT פינטק - 6688.HKG

הנפקת ANT בבורסת הונג קונג הושעתה והרישום הכפול לבורסת STAR בשנגחאי נעצר עד לטיפול בכל הנחיות הרגולטורים הסיניים. להבנתי, לאחר תיקון כל הבעיות יוחלט על המשך הפעילות. חברת הפינטק שהתמקדה בטכנולוגיה ופחות בכללים הבנקאיים פעלה בדרכה בכדי לפתח צמיחה וחדשנות נמצאת בהמתנה להחלטות הרגולציה הסינית באם לפצל את חברת ANT לחברות קטנות או לשנות חלקים במבנה או בשיטות העבודה.

=============================

הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות