x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: אסטרטגית אוקטובר 4 - דיון !

אסטרטגית אוקטובר 4 - דיון !

בוקר טוב.
    האסטרטגיה שבראש העמוד נעולה ותרכז תיקונים, השלמות
    וסגירה בלבד בכדי שניתן יהיה לעקוב אחריה בקלות ובפשטות.
    בשרשור זה הינכם מוזמנים להגיב, להאיר ולהעיר.
    המשך יום טוב.

היי שחקן
    בראשית דבריי הייתי מאוד רוצה שתגיב להערות ב"דיון"על מנת להשכיל.....בעבר לא ענית ל"ביקורות -הערות"הם נועדו כדי שנוכל ללמוד "למה היתכוון המשורר"...
    מדוע באיסט זו לא עשית הפוך קונה 340ק ח ומוכר 2 350 ק שבועי..?וקונה חודשי 380
    אם הכוונה הייתה ירידה שחיקה למרות שהאיסט נעשתה בתוך הכסף...כי בהנחה של שחיקה ירידה לפי נקודת מוצא היית יוצא ברווח?!מהיר?!
    אודה לך אם תענה
    הכל על מנת ללמוד!!!
    בכבוד והערכה אבי

לא שחקן, אך אנסה לענות,

עיקר האסטרטגיות של שחקן בנויות על יווניות, בשונה מאחרים שלרוב לא משתמשים בזה.
    על מה ששאלת אין תשובה חד משמעית, למה לא עשה כך או כך.

נמתין לשחקן שיענה במידה ותשובתי אינה מספקת.

ברור לי מאוד ביגלל זה אני תמהה......כי השחיקה (טתא)בשבועי אפילו תאורטית בלי ירידה המדד עומד במקום מה שנישחק זה המכור השבועי ...החודשי הקנוי לא ישחק גם אז יגיע לרווח....
    על מנת להבין יותר שאלתי....מצפה להסבר
    לשחקן יש לי הרבה הערכה במיוחד לאופצ וביכלל ...המטרה לילמוד

צהרים טובים.
    שאלה מצוינת וישנן מספר סיבות לעניין:
    1. אין אפשרות גלגול - זו היתה השבועית האחרונה לחודש. אם היינו בתחילת חודש, מצב בו ניתן להעביר שבועית לשבועית בהחלט יתכן והיינו פועלים כך אבל כאמור לא זה המצב.
    2. אם אנחנו מניחים דשדוש יחסי סביב 1350 (וזו הנחתנו) ניתן לגזור מזה בסבירות גבוהה ירידה בסטיה. הפרמיה, כחלק מפונקציה גם של הסטיה, היתה כה נמוכה בשבועית עד כי די בירידה של 2% בחודשי בשביל למחוק כמעט מלוא הפרמיה בשבועיות.
    3. באלטרנטיבה המוצעת, בין היתר משום שאין אפשרות גלגול (סעיף 1), אנו מאוד רגישים לפקיעה שאנו מכנים לעיתים "מחוץ לעין" - מצב בו הגלום נסחר נניח 72-73 ופתאום נתפסת פקיעה 76 מבלי שבכלל ראינו זאת. תתארו לעצמכם פקיעה בשבועית 1375 וגלום עשירית השניה לאחר מכן ב 1380 בין אם בגלל זינוק אקראי או פקיעה מחוץ לעין (הפסדנו כבר 500 שח על רכישת הגנות 2 X).

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות