x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: זינוק PINS

זינוק PINS

היי חיפושית כחולה,
    נראה שבסופש האחרון מניית פינטרסט זינקה קרוב ל 230% מהשפל בחודש מארס .
    האם המניה תמשיך בראלי? אשמח לראות ניתוח גרפים, תודה.

חברת פינטרסט - PINS

שער: 34.49 דולר

המגמה הראשית בכל טווחי הזמן הינה שורית כשבטווחים הקצרים השאיפה הינה לרמת ה-39 דולר. בטווח הארוך השאיפה לרמות שיא באיזור ה-70 דולר. ברמה השבועית בה מתבצע בה הניתוח, ניתן להבחין בקלות בתנועה משפה לשפה בתוך התעלה הפרובלית. הממוצעים הנעים של 10 חוצה כמעט באנכיות את ממוצעים 25 וחמישים. תנועת הממוצעים מלמדת על הצמיחה הטובה. עמודת המחזור השבועי ברמת ה-150 מליון. מתנד ה-SAR עוקב אחר השתנות הגרף הנוסק. מתנ ה-RSI בתנועת לונג כבר ב-70%. מתנד ה-FORCE מראה אתכניסת ההון החדה (באדום). הקו המקווקו האנכי בכחול מסמן על פני הממוצעים במתנד ה-MACD את תחילתה של התנועה הלונגית. המתנד הסטוקסטי מעל 80% ז"א קניית יתר מבחינת העוצמה. להבנה הוספתי את המדידה של ה-240% מהשפל בגרף ועד ימינו אנו.
    PINS.png
    =============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תודה על ניתוח מושקע חיפושית!

חברת פינטרסט - PINS

שער: 67.51 דולר

המגמה השורית מתמידה.
    pins.png

=========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות