x

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: סקירת מניות

סקירת מניות

ערב טוב ובוקר טוב לקוראים

- אני מביא לכם הערב שם של מנייה שסביר להניח שמאודכם לא שמעתם. היא איננה מופיעה באתרי הטוק (בדקתי ) והיא מנייה של OTC שזה אומר מניות פני , מניות בגרושים.
    - למה אני מביא לכם אותה ? זו הרי בורסה לא ידועה ! אז ככה , הרצון שלי לשתף הוא להחזיר חזרה את מה שאני מקבל מאחרים . הסיבה שבחרתי במנייה הזו דווקא היא שלפני חודש צפיתי בסרט של משקיע שטוען כי הוא מצא ב20 שנה האחרונות למעלה מ 50 מניות עם 1000 אחוז ויותר עלייה ולמעלה מ 150 מניות של 500 אחוז ויותר (הוא לא ציין בכמה זמן וזה גם לא משנה )
    - הערב, לאחר שקראתי, צפיתי בסרט ולמדתי קצת על החברה , אני מהמר ( כן, כן מהמר. לא יודע , לא מבין , מהמר ) שהמנייה הזו תעשה מאות אחוזים בשנה הקרובה.
    - החברה עוסקת במשפרי דלק או יותר נכון משפרי יעילות לדלק = אנרגייה ירוקה. עד כאן הכל טוב וממש לא מלהיב , אבל החברה קיבלה אתמול אישור ממחלקת הפטנטים האמריקאית למכשיר החדש שבו משתמשים באור אולטרא ויולט לחיטוי וטהיור משטחים ואת זה היא הולכת לממשש על גביי ........טאבלטים וטלפונים סלולרים . הרעיון בעיני מדהים. תארו לכם שרופא, מנהל מעבדה , איש מחקר או סתם אדם בזמן הקורונה יוכל לחטא את משטחי העבודה / פנאי שלו עם תאורה שיש לו בטלפון הסלולרי !!! תארו לכם עולים למטוס ולא לדאוג שהמשטח של האוכל נשאר מלוכלך. תארו לכם שאתם לא צריכים כלום חוץ ממכשיר הטלפון בשביל לנקות שיירי וירוס קורונה או כל דבר שבא לכם
    - המנייה הייתה לפני חודש בשער 0.01 , היא עכשיו בשער של 0.04 , כן זו עלייה של 400%. החברה עוברת למבנה חדש וגדול יותר על מנת להגדיל ייצור .
    - אינני יודע מה הצפי ומה שער היעד , זה הימור ואין לנתח את הגרפים .
    - שם החברה הוא Optec International Inc.ואם תחליטו להשקיע, דעו לכם זאת, זה על מצפונכם, כיסכם ואחריותכם.
    - אם תעשו כסף מההשקעה , תזכרו רק דבר אחד : תנו גם מידע לאחרים כמו שאתם קיבלתם , זו הדרך היחידה להפוך לקהילה חזקה יותר . לילה טוב.

*כל הזכויות שמורות ל - tefzel
    *אין לראות באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה.

אין כל חידוש בשימוש באולטרה סגול לחיטוי .כל הענין הוא בטיחות.מה שמחטא מסוכן לעור כמסרטן ומסוכן לעיניים.ומה שלא מסוכן לא מחטא .נא לא להחפז ולבדוק מה אישר האפ.די.אי לא לרוץ להשקיע בצעצוע עם אור סגול

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות