ערב טוב ובוקר טוב לקוראים

- מניית workhouse WKHS - manufacturing electrically powered delivery and utility vehicles - יצרני רכבי שרות ( משלוחים ) חשמליים . חתמה חוזה עם UPS ועם גוגל כנראה. כמובן שהשוק גדול היות וזה חוסך כסף למשתמשים ברכבים. המנייה ראתה את ה 21 לפני מספר ימים ומאז התממשה לכיוון ה 16.6. לעניות דעתי המימוש המתבקש והצפי קדימה נראים חיוביים.
- מניית אודיוקודס - לדאבוני לא מצליחה להתרומם . נצטרך לחכות עוד זמן, פשוט אין לה כח.
- מניית OPK - אופקו אהבותי - שברה את מחסום ה 4 , שברה את מחסום ה 4.1 ונגעה במחסום ה 4.2. צהלולים.
- מניית פלוריסטם - עלתה ירדה ועלתה וקשה לה עם שער 9 אבל יש כח . מועט אומנם אבל הוא שם.
- מניית SOLO - יצרני רכבים חשמליים קנדיים - מככבים מזה היום השני , אבל לדעתי המימוש מתבקש.
- מניית PLUG - שומרת על כח וזה יפה. זוהי מנייה עם תנודה עדינה אך המשכית - זו מנייה של לונג עד ל 15.
- מניית BVXV - ממשיכה עם המומנטום החיובי שלה.
- מניית GNUS , עלתה בקטנה אבל בכנות ואני לא צוחק או מתבדח , אני חושב רק על מנחם שאני רואה באיזה הפסד אני שם . זוהי מנייה משוגעת ומטורפת שמתאימה למי שיכול לסבול עליות וירידות מטורפות . יכול להיות שהיא תעוף ל 15 וגם יכול ריסוק ל 1. לי לא איכפת, כי את מנת הפלאפל שלי כבר הפסדתי.
- מניית CAAP - מחזיקי שדות התעופה בדרום אמריקה. היום שוחחתי עם ארגנטינה ועדיין הכל סגור שם. קחו בחשבון שהם כבר ככה למעלה מחודש פלוס וזה כבר אי אפשר . חוצמזה ברזיל וארגנטינה הגישו בקשה לפריסת החובות שלהם שאמורה להסגר באוגוסט וזה נראה חיובי. מה אומר לכם , עצבים וסבלנות. אם החברה לא תפשוט רגל והתנועה תחזור פי 4 קטן עליה.
- היום הבנתי משהו. שימו את בתי ההשקעות בצד - להם יש כסף ואנחנו איננו יודעים מה הצעדים שלהם. אבל תראו למה מנייה יורדת ( או עולה) אם מוכרים המון , אז מישהו צריך לקנות אחרת אין עיסקה, נכון ?! אם הקונה מוכן לקנות בזול הוא מביע אמון במנייה , נכון ? אבל זה עדיין לא מפיל מנייה כי יש קונים. שיתמכו , נמוך או גבוה יותר הם תומכים. מה מניע מנייה למטה באופן מובהק ? השורטים . השורטים בעצם דוחפים פיזית את המנייה למטה . בארה"ב אני ממש רואה את לייב מול העיניים . יש דבר שנקרא LEVEL 2 ושם אפשר לראות את זה קורה מול העיניים - כמה מניות לוחצות ולאיזה כיוון. מתברר שגם בארץ זה ישנו ( אבל פחות ) הבנתי שלמעט סיםור טוב או רע שמושך קונים או דוחף מוכרים , ישנם גופים בעלי אינטרנס מובהק להוריד את מחיר המנייה. למשל באל-על השבוע, שמתם לב שאיך שיצאה הודעה המנייה צנחה ב 15% ? למה ? כי התחילה פעולת שרשרת של גוף מסיבי פלוס פסיכולוגייה השקעתית והמנייה צונחת. מה קורה בסוף היום למי שיודע מה קורה ויש לו כסף ? נכון !! יש כסף זול על הריצפה המדממת והוא אוסף אותו .

*כל הזכויות שמורות ל - tefzel
*אין לראות באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה.