x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: חברת פלוריסטם - PSTI

חברת פלוריסטם - PSTI

חברת פלוריסטם - PSTI
    חברת הביוטכנולוגיה מחיפה

תנועת הגרף השבועי שהפך לשורי מרגע שעבר מעל 5 דולר וגם מעל ממוצעים נעים 200 ו-250 ולמעשה מקבל גיבוי חזק ממתנדים רבים וצרפתי בתוך גרף החברה. בגרף של השלוש השנים האחרונות מתנד ה-RSI בקניית יתר ומתנד ה-FORCE מראה כניסה מהותית של הון, מתנד ה-MACD התנועת לונג חדה, הסטוקסטי האיטי מתחזק באיזור העבודה שלו, מתנדי המגמה ADX ו-AROON עברו לקריאה מקסימלית בחיוביותם. הגרף מסמן יעד להיפוך בכיוון תנועתו ברמת 32 דולר.
    PSTI.png
    ==========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום,
    יש לך ניתוחים מאוד מקצועיים.
    האם מנית פלוריסטם מראה הזדמנות כניסה?

חברת פלוריסטם - PSTI

שער: 8.92 דולר

הגרף שירד מרמות השיא של 860 דולר ב-2005 נע במגמה היומית בגרף שהתחלפה לאחרונה לדובית. והצטרפה למגמה הראשית והארוכה לדובית מהותית. לגרף כעת יש נטייה להיפוך באיזור ה-4 דולר. בטווח ראיה יותר מרחבי יש שאיפה להגיע לרמת מחיר של 30 דולר.
    בגרף העמודות נראה שהצמיחה הסתיימה וכעת יש עמודות דישדוש. המסחר הדל של המניות לפי מתנד ה-FORCE יוצר תחושה קלה של תנועת לונג במתנד ה-RSI. קיימת תכונה של מעבר ממוצע נע 200 מעל 250 ימים שאולי בהם יש התחלת בשורה להתפתחות צמיחה שצריכה עבורה הרבה סבלנות.
    במתנד ה-MACD תנועה קלה של לונג שלא נראה שמקבל עוצמה וגדל.
    psti.png

==================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות