x

מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: שורט על S&P

שורט על S&P

איזו ETF ממונפת עדיפה?
    תודה.

יש לך כמה ETF
    לא ממונפת SPDN + SH + SDS
    ממונפות SPXS + SPXU

שלום חיפושית
    אשמח לשמוע את דעתך על שורט על S&P - איזה תעודה ממונפת עדיפה
    תודה

עכשיו זמן טוב לשורט על סנופי, אם כל הסיפור של בלאק פריידי והחגים לא יהיה מוצלח סנופי חייב לרדת

במבט הזריז בנסדא"ק בטווחים השונים ניתן להבחין בצמיחה מסוימת בטווחים הקצרים, שלהערכתי היא מלכודת לפני שתבוא ירידה להתנגדות ברמת ה-8900.

===============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

היי חיפושית
    מה דעתך - שורט על סנופי לא בטווח הקרוב או שהגענו לשיא?

מבט שבועי מראה את התמונה הבאה בסנופי הלו הוא מדד ה- S&P 500

================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

אפשר בבקשה הסבר, במיוחד על העיגולים שסימנת מה הם אומרים?

תודה

בתמונת הגרף ברמה השבועית על פני מספר שנים לא נראה שיש שינוי במגמה ב-15/02/24, גם בגרף וגם במתנדי ה-PMO, הממוצעים הנעים והענן, הכל שורי אך קיימים תהליכים בלתי נראים ובלתי מובנים "מתחת לפני המים" שאת תוצאותיהם נראה בעוד חודשים, ככה זה נראה לפחות כעת.
    =====================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות