x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: ליש"ט מתרסק - מתי אוספים?

ליש"ט מתרסק - מתי אוספים?

מה אומרים החכמים?
    מתי לקחת את המטבע אם בכלל?

הכלכלה הבריטית התאוששה עם צמיחה של 15.5% ברבעון
    זמן לאסוף ליש"ט?

קשה להעריך היכן זה יעצר.
    קיימת רמת התנגדות חזקה ברמת ה-2 .

british.png
    ===============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית,
    מה דעתך על המטבע אחרי שלא הצליח לשבור את התמיכה בתחילת החודש?

מחיר השטרלינג דולר

המגמה השבועית שורית והצמיחה בה איטית
    כעת קיימת התנגדות ברמת ה-1.45 פאונד לדולר. הצמיחה של החודשים האחרונים ביחס שבין המטבעות הינה שינוי לאחר מגמה דובית ממושכת בערך מ-2007. לפי תנועת המתנדים הבינונית והארוכה נראית התפתחות תנופה ואולי צמיחה ביחס שבין שני המטבעות הללו.
    bs.png
    =========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית,
    מה דעתך על המטבע?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות