x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: VXX ושורטים - איך להתנהג איתם במשבר הקורונה?

VXX ושורטים - איך להתנהג איתם במשבר הקורונה?

הי שחקן.
    1) שורטים- אחרי שנתקעו בתיק שנים, השורטים מתחילים להניב פרי (ליתר דיוק- מתחילים להיות קצת פחות בהפסד מטורף),
    האם כדאי להמשיך ולהחזיק בהם כעת? אם לא- מתי בערך כדאי להתחיל בלממש אותם?
    2) VXX - תעודת סל שנמצאת בתיק - קפצה בעשרות אחוזים לאחרונה, האם נכון לממש, ולתפוס אותה לכשהעניינים ירגעו קצת? או להמשיך להחזיק? (כי היא מאד "רגישה" ו "קופצנית") אולי נכון לממש חלקית?

תודה,
    ניב.

הי שחקן, בהמשך לשאלות של ניב, האם לדעתך ישנו סיכון להמחקות ה ZIV כפי שקרה ל XIV ?
    כי אם הוא לא בסיכון המחקות אז עושה רושם שהוא מאוד אטרקטיבי להשקעה לטווח בינוני/ ארוך .
    מה אתה חושב ?

ציטוט פורסם במקור על ידי ran צפה בהודעה
    הי שחקן, בהמשך לשאלות של ניב, האם לדעתך ישנו סיכון להמחקות ה ZIV כפי שקרה ל XIV ?
    כי אם הוא לא בסיכון המחקות אז עושה רושם שהוא מאוד אטרקטיבי להשקעה לטווח בינוני/ ארוך .
    מה אתה חושב ?
    גם אני שמתי עין על התעודה. מצטרף לשאלה.
    No pain, no gain

הי שחקן.
    דילגת על השאלה הזו :-)

צהרים טובים.
    צריך להחזיק בשורטים עד סביבות 60 לערך ב VIX. כיוון שירדנו מרמה זו אין כרגע סיבה למכור
    אלא להמתין לגל הבא. אזכיר כי מלכתחילה הם אמורים להיות בתיק כהגנה ולא כהשקעה ספקולטיבית
    בלבד, ולכן אם זו האחזקה היחידה שלכם פספסתם את הנקודה.
    ביחס ל VXX - המשחק שם הוא רכישה ב 40-43 ומכירה ב 60. אני לא חשוב שזה הגבוה אבל בגלל
    אפקט השחיקה זו הדרך הנכונה לפעול.
    רן - הסיכוי למחיקת התעודה המדוברת נמוך אבל בהחלט קיים ולכן הדבר מגולם בתשואה אחרת בהחלט
    היה שם עניין של ממש.

תודה שחקן ! נראה לי שאקח סיכון מחושב ואחשף ל ZIV חלקית.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות