x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: סקירת הסקטורים הראשיים במדד בורסת הונג קונג

סקירת הסקטורים הראשיים במדד בורסת הונג קונג

סקירת הסקטורים הראשיים בבורסת הונג קונג לתאריך 04/02/2020

שער המדד: 26,682

רוב ההחברות והסקטורים בצמיחה יפה

סקטור המשחקים והמלונאות במקאו בירידה יחד עם סקטור חברות הגז ובחלק מחברות העוסקות בזהב.

המחזורים הגדולים בבנקים – CBC , ICBC ו-BANK OF CHINA בחברות הדלק PETROCHINA ו-SINOPEC ובחברת הרכב GEELY

=============================================
    סקירת הסקטורים, הגרפים המתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

סקירת סקטורים בבורסת הונג קונג לתאריך 06/02/2020

שער המדד: 27,466

הרבה חברות מרכזיות וכמעט כל הסקטורים בצמיחה

רק בסקטור קמעונאי הספורט יש ירידה

צמיחה טובה בענפי הבנקים ושירותיהם, בענף הביטוח, בכל ענפי האנרגיה לסוגיו, חברות הרכב, תעבורה ימית נמלים ורכבות, בחברות התעופה ובכבישי האגרה, בתקשורת, ומוצרי צריכה ביתיים, במוצרי מזון, משקאות ובענפי הפארמה, בתעשיה ויצוא, בחברות החקלאות ותעשיית הנייר, בנדל"ן בתעשיית המלונאות והמשחקים במקאו, בטכנולוגיה באינטרנט ובתכנה

המחזורים הגדולים – CCB , BANK OF CHINA, PETROCHINA, ICBC, SINOPEC, CNOOC, GEELY וחברת הביטוח CHINA LIFE.

=================================================
    סקירת הסקטורים, הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

סקירת סקטורים בבורסת הונג קונג לתאריך 12/02/2020

שער המדד
    : 27,855

הרבה חברות מרכזיות וכמעט כל הסקטורים בצמיחה

רק בסקטור ספקי חוץ מעט חולשה

צמיחה טובה בענפי הבנקים ו-BANK OF CHINA ושירותיהם, בענף הביטוח עם CHINA LIFE, בכל ענפי האנרגיה וזינוק חד באנרגיה מתחדשת בסולר עם חברות SINGYES ו-COMTEC והגז הטבעי וחברת KAISA , חברות הרכב בראשם חברת GAC, תעבורה ימית נמלים ורכבות, בחברות התעופה ובכבישי האגרה, בתקשורת, ומוצרי צריכה ביתיים ובראשם חברת HAIER ELEC, במוצרי מזון, משקאות ובענפי הפארמה ובראשם SIHUAN PHARM, בתעשיה ויצוא, בחברות החקלאות ותעשיית הנייר, בנדל"ן בתעשיית המלונאות והמשחקים במקאו ובראשם SJM ו-MGM כמו גם GALAXY ו CHINA SANDS, בטכנולוגיה באינטרנט ובתכנה ובחברת INSPUR.

המחזורים הגדולים ב – CCB , BANK OF CHINA, ICBC, SINOPEC, CNOOC, GEELY ,PETRO CHINA וחברת הביטוח CHINA LIFE.
    ==========================================
    סקירת הסקטורים, הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

סקירת סקטורים בבורסת הונג קונג לתאריך 14/02/2020

שער המדד: 27,816

צמיחה טובה בענפי הבנקים של הונג קונג ובראשם PUBLIC FIN HOLD ו-HENG SENG BANK, בבנקי סין HUISHANG BANK ו-ABC, בחברות הפיננסים או הביטוח ובהם CPIC ו-NCI. חברות נכסים בהונג קונג כשהמובילה KERRY PPT ובנכסי סין R&F PROPERTIES ו-AGILE GROUP בתשתיות ורכבות החברה המובילה FREETECH בחומרי בניה ASIA CEMENT ו-CNBM במוצרי החשמל CNE TECH CORP ו- DONGFANG ELEC במתכת וכריה CMOC באנרגיה חדשה CHAOWEI POWER בסקטור התעופה החברות BEIJING AIRPORT ו CHINA EAST AIR ובענפי השתייה המזון והקמעונאות ההונג קונגים. בענף הפארמה מובילה החברה WAI YUEN TONE ו-LIFE TECH SCI. צמיחה קיימת גם הענפי הנדל"ן בסין, בתעשיית הנייר ובציוד המכונות ובעף הרייט. גם במדיה צמיחה ובראש חברת A8 NEW MEDIA.

חולשה קיימת היום בטכנולוגיה תכנה ואינטרנט, במלונאות ומשחקים במקאו, במכשירים החכמים, בנמלים בתעבורה ברכבים ובתקשורת ובחברות הגז הטבעי.

המחזורים הגדולים בחברות – CCB , BANK OF CHINA, ICBC, SINOPEC, CNOOC, GEELY ,PETRO CHINA וחברת הביטוח CHINA LIFE כמו גם SINO BIOPHARM ו-CSPC PHARMA.

========================================

סקירת סקטורים בבורסת הונג קונג לתאריך 17/02/2020

שער המדד: 27,960

צמיחה טובה בענפי הבנקים של הונג קונג ובראשם DAH SING ו-PUBLIC FIN HOLD, בבנקי סין CM BANK ו-BANKCOMM, בחברות הפיננסים או הביטוח ובהם HAITONG SEC ו-CPIC. חברות נכסים בהונג קונג כשהמובילה MIDLAND IC&Iובנכסי סין חולשה היום, בכבישי האגרה אך צמיחה ברכבות החברה המובילה CRRC TIMES ELEC בחומרי בניה LUOYANG GLASS במוצרי החשמל DONGFANG ELEC במתכת וכריה CHINAVTM MINING באנרגיה חדשה COMTEC SOLAR בסקטור התעופה החברות AVICHINA ו MEILAN AIRPORT ובענפי השתייה המזון והקמעונאות ההונג קונגית. בענף הפארמה מובילה החברה LIFE TECH SCIו-UNITED LAB. צמיחה קיימת גם בענפי הנדל"ן בסין, גמו גם בתעשיית הנייר ובציוד המכונות ובענף הרייט. בסקטור המדיה קיימת היום חולשה.

צמיחה קיימת היום בענפי הטכנולוגיה התכנה והאינטרנט בהובלת NETDRAGON, במלונאות ובמשחקים במקאו, במכשירים החכמים, בנמלים בתעבורה עם חברת COSCO וצמיחה של 22% ברכבים וחברת GAC ובתקשורת עם חברת ZTE וצמיחה של 9.8% היום גם בחברות הגז הטבעי.
    המחזורים הגדולים בחברות – CCB , BANK OF CHINA, ICBC, SINOPEC, CNOOC, GEELY ,PETRO CHINA וחברת הביטוח CHINA LIFE כמו גם PING AN ו-CSPC PHARMA.
    ==================================

סקירת סקטורים בבורסת הונג קונג לתאריך 02/03/2020

שער המדד: 26,350

צמיחה טובה ברוב הסקטורים והענפים. צמיחה היום בטכנולוגיה ובתכנה שהמובילה חברת KING SOFT בסקטור המשני לנכסים סיניים, במדיה, בבתי המלון והמסעדות, במוצרים החכמים ובראשם חברת ZTE. חברות התעופה ובראשן AVICHINA חברות הספנות התעבורה והנמלים כשהמובילה היום חברת PACIFIC BASIN. תעשיית הרכב כולה "מעלה סל"ד" ובראשן חברות GAC, BYD ו-GEELY. צמיחה גם במוצרי הבית החשמליים, התקשורת והקמעונאות. כך גם בתעשיית ההלבשה והספורט בתעשיית הנייר והפארמה ובמיוחד בחברת MICROPORT עם עליה של למעלה מ-22%. צמיחה היום גם בענפי החקלאות ובתעשיית המכונות. הפיננסים הביטוחים והנכסים הסיניים בעליות יחד עם תחנות הכח החשמליות תעשיית הפחם הנפט הגז והאנרגיה הירוקה.

ירידות היום בחברות המנהלות את הזהב, תעשיית הפיננסים של הונג קונג, בתעשיית המשחקים והמלונות בהונג קונג ומעט חברות נכסי רייט

המחזורים הגדולים לחברות CCB ו-BANK OF CHINA.
    =========================

שלום חיפושית כחולה
    יש אפשרות לעדכון ?
    תודה

שלום חיפושית
    מה אומר על מגזר הבנקים?

אין מה לחפש שם לא לטובה ולא לרעה, עדיף כבר להכנס לשורט על בנקים בארהב

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •