x

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 31

נושא: חברת טסלה רכב - TSLA

שלום חיפושית,
    טסלה נראית טוב מתמיד, האם עדיין יש מקום להכנס?

קרלוס שלום,

טסלה סיימה הערב עם ערך גבוה של 486 דולר, ועם צמיחה של 595% בשנה האחרונה. החברה צמחה בשוק הרכב כשחברת NIO הגדילה את צמיחתה כבר מעבר ל-2400% השנה. כמובן שחברות רכב נוספות צמחו במידות דומות. החברה תצורף למדד ה-S & P 500 כנראה למקום ה-9 כי גודל החברה ניצב אחרי חברות ה-FAANG כך שהחשיפה אליה תגדל בעיקבות מהלך הזה. ולמרות הצמיחה החזקה כעת אני מעריך לפי הניתוח הטכני שהשערים עשויים לנסוק בכיוון 700 דולר לפני שהשער ידשדש חזרה לרמות הנוכחיות.

===========================
    הגרפים והשערים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

טסלה

שער: 570.81 דולר

המגמה שורית, לאחר דישדוש צידי התחדשה הצמיחה גם לפי המתנדים.
    tsla.png
    ======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

טסלה

שער: 661 דולר

בבירור ניתן להבחין שהשוריות השבועית איתנה. לאחר הנסיקה עד לשיא בשער 695 דולר קיימת כעת רגיעה מסוימת. על פי המתנדים והניתוח הגרף מכוון לרמות שיא לאיזור ה-1200 דולר שם כנראה עשוי להתהפך הכיוון לשורט כי נראית שם התנגדות מהותית.
    tsla.png

======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

טסלה

שער: 671 דולר

תקופת הדישדוש של שלושת החודשים האחרונים מראה ניצנים ראשונים של יציאה מתנועת השורט. מרגע שנחצה קו ההתנגדות היורד ועמודה צומחת וירוקה פרצה מעלה ובעמודות ה-MACD האדומות החלה ההתקצרות המראה צימצום עוצמת השורט, ניתן גם להבחין בממוצעים שהתרחשות שינוי עשויה להתרחש. מתנד ה-RSI עבר לגיזרת הלונג הירוק מעט מעל ה-50%.
    TSLA.png
    ==================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

היי חיפושית,

אפשר בבקשה ניתוח?

תודה מראש

טסלה

שער: 817 דולר

בגרף היומי נראית היטב המגמה השורית הראשית הצומחת בתוך התעלה המסומנת. מתנד ה-RSI נע ברמה מעל ה-70% באיזור הקניה הטובה, ומתנד ה-MACD מדשדש מעלה בתנועה לונגית. אף מתנד הסטוקסטי ברמות הצמיחה הגבוהות של קניה חזקה.
    ברמת הניתוח היומינוצרו מספר תבניות שהאחרונה מראה צמיחה ברמות השיא 795, ושער 805 שנבחן כבר 3 פעמים, ורמת השיא הנוכחית 817 דולר מה שיוצר שאיפה למחיר יעד באיזור ה-885 דולר.
    ברמת הניתוח השבועית גם כאן נוצרה תבנית עוצמתית לצמיחה ממחירי השיא של 700, 725 ושער 760 דולר שיוצר שאיפה למחיר מטרה באיזור ה-950 דולר.

tsla.png
    ==============================
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

האם הספליט הפך את טסלה לכדאית יותר?

טסלה

שער:222.96 דולר

המגמה הדובית נראית היטב. גם תנועת שורט יומית חזקה בגרף למרות שיאי מכירות הרכב החודשיים בסין (כ-83,000 כלי רכב) וביטולי העומסים באספקת הרכבים. המפעל בשנגחאי אף מגביר את הייצור. על פי הגרף קיימת תמיכה באיזור 167 דולר. כאשר המגמה ותנועת השורט החדה מכוונת לשערי מטרה סביב ה-125 דולר.

=========================
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

טסלה

שער:228.52 דולר

הגרף היומי במגמה דובית. הגרף היומי מראה תכונה לצמיחה לאיזור ה-290 דולר. בטווח השבועי נראית שאיפה לאיזור ה-90 דולר כאשר המגמה במבט רחב של כ-4 שנים הינה שורית. ורק מתחת ל-85 דולר המגמה הזו עשויה להפוך דובית.

=============
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות