x

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 31

נושא: חברת טסלה רכב - TSLA

חברת טסלה רכב - TSLA

חברת טסלה - TSLA

שער: 644.63 דולר

נסיקה שהחלה ביוני 2019 שומרת על המגמה השורית. ברמה השבועית יש סיכוי לתיקון לאיזור ה-350 דולר. בטווח הרחוק הניתוח מכוון לצמיחה בכיוון ה-1300 דולר כמחיר יעד.
    tsla.png
    קיימות קיימות גם דעות
    https://youtu.be/_oqtHxPuSaQ
    ========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 02.02.2020 בשעה 14:16

חברת טסלה - TSLA

שער: 770.69 דולר

השוריות מתגברת ומשקיעים נוספים מבקשים להצטרף להצלחה. הניתוח מסמן שערי יעד באיזור ה-1800 דולר.
    הגרף היומי נראה כך -
    tsla.png
    הגרף הארוך השבועי והחודשי נראה שהמגמה על פי המתנד רק התהפכה ומעטה החל מהלך הלונג
    tsla.png
    ==========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת טסלה - TSLA

שער: 887.06 דולר

הצמיחה החזקה ומחזור הענק של כ59 מליון מניות שומר על תנועת הלונג והמגמה השורית
    tsla.png

==================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית כחולה,
    אני לומד המון מהניתוחים שלך, אני אשמח לקבל נקודת כניסה ויציאה , תודה רבה !

חברת טסלה - TSLA

שער: 990.90 דולר

המגמה השורית מתגברת. מה שנראה היטב ברמות היומיות השבועיות והחודשיות. ברגע זה הגרף נע בתנועת איזון חוזר לאחר השיא האחרון. כנראה אחרי שאיזור זה יתגבר/ אם יתגבר על רמת ההתנגדות סביב ה-1000 דולר יחל מהלך צומח נוסף
    TSLA.png

=========================
    אחריותו בלבד

חברת טסלה - TSLA

שער: 1643 דולר

המגמה השורית מתגברת, על פי המתנדים הנבנים מהעמודות מתקבלת מגמת לונג חזקה בחברת הרכב. בטווח הזמן היומי והקצר לגרף יש שאיפה להגיעה לרמת ה-2300 דולר. ברמת הטווח הארוכה למשל החודשית לגרף יש שאיפה לחזור לאיזור היציב סביב 1500 דולר.מתנד ה-RSI בשיא גזרת הלונג והממוצעים מחדשים את הצמיחה העוצמתית.
    TSLA.png
    ===========================
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

היי חיפושית כחולה,
    נראה שטסלה סופגת ירידות קשות בשבוע האחרון, האם היא מהווה הזדמנות?
    או להפך יש להתרחק ממנה?

חברת טסלה - TSLA

שער: 436 דולר

המגמה הראשית בכל הטווחים שורית ומכוונת בטווח הרחוק לאיזור ה-600 דולר. במבט שבועי קיימת נטיה לחזור לאיזור ה-300 דולר. הגרף היומי מראה לפחות לפי המתנדים כמו ה-RSI תנועת לונג מהוססת ובמתנד ה-MACD סיום תנועת שורט ובסטוקסטי יש תנועה מעל רמת ה-20% עם עוצמה צומחת. בגרף העמודות תנועה שיצאה מעל רמת תמיכה באיזור ה-360 דולר (הקו האופקי אדום/ירוק) ומתפתחת מעלה.
    TSLA.png
    =================================
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת טסלה - TSLA

שער: 425.92 דולר

המגמה הראשית שורית. בדף ובניתוח יומי לפי מתנד ה-RSI המגמה לונגית אך במידה גבולית (קרוב לקו ה-50%). בהשתנות קו הגרף ניכרת עצירה בתוך תעלת המגמה כשקו התנגדות אדום משרטט את ההתנגדות הנוכחית. פריצת התעלה מטה או קו המגמה מעלה יאשרו את ההמשך. בכל מקרה האיזור הבא אליו מכוון הגרף הוא רמת המחירים של 490 דולר. זו היא רמת מחיר והתנהגדות מהותית בגרף גם בטווחים הארוכים. ברמת גרף שבועית ניתן לנתח שהגרף יעבור לתמיכה באיזור ה-300 דולר לפני שתתחדש הצמיחה.
    tsla.png
    ============================================

חברת טסלה - TSLA

שער: 425 דולר

קיימת תכונה קלה לשינוי מהלונג הארוך. הצבתי למתנד RSI מתנד CCI. מתנד CCI מזהה מגמה חדשה או אזהרה מתנאים קיצוניים, למעשה הוא מזהה שינוי במחיר לעומת המחיר הממוצע, במקרה של הגרף המדובר למתנד ה-RSI.
    בממוצעים הנעים נראית כבר התכונה או הכיוון למעבר שורטי. כנראה לאיזור ה-350 דולר שם קיימת רמת תמיכה מהותית.
    מתחת ל-408 דולר קיימת רמת תמיכה שנבחנה כבר מספר פעמים.
    TSLA.png
    ================================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות