x

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 31

נושא: חברת טסלה רכב - TSLA

היי חיפושית,

אפשר בבקשה ניתוח?

תודה מראש

טסלה

שער:112.75 דולר

בטווחים הקצרים המגמות דוביות, בעוד שבטווח הארוך תנועת השורט נמשכת למרות שעוד מבחינת המגמה היא שורית. התנועה מטה מכוונת כעת לאיזור ה-85 דולר. רק מתחת לשער 89 דולר עלולה המגמה הראשית להתהפך לדובית. בתוך המגמה הדובית איזור התמיכה הבא נמצא כעת ליד 30 דולר.

=========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

היי חיפושית,
    תודה רבה על הניתוחים שלך

המניה עלתה מעל 50% מהשפל, אפשר בבקשה ניתוח?

תודה מראש

טסלה

שער:177.90 דולר

המגמה הראשית היומית עוד דובית, אך עם מעבר יומי ברמת המחיר 186 דולר עשויה המגמה להתהפך לשורית, המגמות ותנועות בתוך הניתוח להבנתי מראה שהגרף מכוון לשער מטרה סביב ה-85 דולר ואף מטה מכך. אין בידי כדור בדולח לכן איני צופה עתידות.

=========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

היי חיפושית,

אפשר בבקשה ניתוח?

כרגע אני מחכה לסגירת הגאפ (וכנראה כל העולם ואחותו מחכה איתי חחח) ב 145~,

אשמח לשמוע מנסיון שלך (כמובן שלא ייעוץ וכו') אם אני חושב שכולם מחכים להזדמנות סגירת הגאפ היכן יהיה להערכתך נכון למקם כניסה?
    מצד אחד אני מעריך שהרבה יתנו כניסה לפני סגירת הגאפ נגיד 148-150 ואז אולי הגאפ לא יסגר,
    מצד שני אם כולם יקנו לפני סגירת הגאפ, אז אם הגאפ יסגר לא יהיו מספיק קונים לשנות מומנטום ואז המניה תמשיך להתדרדר עוד ותהיה הזדמנות קניה יותר נמוכה

תודה מראש

טסלה

שער:170 דולר

כמובן שכדור הבדולח לא בידי, המגמה היומית דובית.
    ניתוח ברמה שבועית, תנועת שורט בכיוון 100 דולר. באיזור הזה קיימת רמת תמיכה וכנראה מעבר למגמה דובית מתחת לשער 95 דולר. תנועת הגרף בתוך התעלה היורדת. הסטוקסטי האיטי ללא בשורת צמיחה. מתנד ה-RSI בגזרת השורט. הממוצעים הנעים בתנועת השורט היורדת במקביל לגרף. צירפתי במפה את רמות התמיכה שלפי הניתוח.

===============

נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 07.05.2023 בשעה 22:33

היי חיפושית,

משום מה המפה לא הצטרפה לפוסט, אם תוכל לבדוק בבקשה.

אני אחדד את השאלה שלי כשאלה כללית ולא ספציפית לטסלה,
    כמובן שאין לך כדור בדולח ואין 100% בניתוחים,
    התכוונתי האם מבחינה טכנית יש התייחסות לסגירת גאפים כמו:
    1. האם יש מצבים (או מה הסבירות) שנכנסים לגאפ ויסגר חלקית ולא נוצרת סגירה מלאה (מתכוון בכמה נסיונות ולא בודדת)?
    2. האם יש התייחסות טכנית לכך שאם גאפ נסגר האם הוא ממשיך עוד X אחוזים באותו הנתיב או שאין פה חוקיות והסבירות שיסתובב מיד לאחר סגירת הגאפ או שימשיך לרדת זה אותו הסבירות?

אני מדבר מנקודת מבט טכנית ואם יש לך גם הארה מעשית מה טוב,
    כמובן לא ייעוץ, תחליף לייעוץ והכל על אחריותי
    תודה מראש
    נערך לאחרונה על ידי alfredn, 07.05.2023 בשעה 12:28

אלפרד ידידי,

בגלל שאין חוקיות ברורה והכל שייך לביקוש והיצע וכוחות השוק והמגמות והעיתוי, גאפים לרוב מתקנים במידה ניכרת אך לא בשלמות. למרות שפה ושם יש בגרפים שמתקנים גאפ מלא ויותר במספר מחזורי מסחר עד שמגיעה צמיחה או דעיכה.
    ראה הגרף הבא
    תיקוני גאפ מעלה ומטה, קשה יהיה למצוא חוקיות בגאפים ואחוזי סגירת הגאפ

שלום חיפושית,
    אשמח לעדכון על המניה,
    תודה רבה רבה

עידן ערב טוב,

טסלה

שער:221 דולר

להבנתי, ברמת מבט יומית המגמה דובית אך שואפת לצמיחה בכיוון 280 דולר, כאשר רק מעל 255 דולר המגמה היומית עשויה לעבור לשוריות. ברמה השבועית המגמה שורית מנובמבר 2020, ובתנועת שורט מרמות 412 דולר ובשאיפה להיפוך בשאיפה בעתיד לאזור רמת מחיר של 190 דולר.
    בתרשים שהעליתי ולאחר חשיבה ברמה חודשית השקתי ישרים בשיאים ובתחתיות קווי מגמה ונוצר מעין "דגל" . מתנד ה-RSI ניצב כעת ברמת ה-50% לונג/שורט ובעת הקרובה נוכל לראות לאן הביקושים או ההיצעים ימשכו את הגרף.

==================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות