x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: נגיף קורונה

נגיף קורונה

שלום חיפושית כחולה,
    כידוע בתחילת השבוע התפרץ נגיף במרכז סין בשם קורונה מה שגרם לעלייה במניות יצרניות וירידה במניות חברות הנסיעה.
    האם המצב בהחלט פוטנציאל השפעה על שוק המניות? ומהן ההשלכות הכלכליות של הנגיף?

שרון היי,

ההתייחסות לתופעת הנגיף בבורסה בהונג קונג הייתה מוגבלת כאשר מספר רב של סקטורים הציגו בתחילת השבוע צמיחה יפה הקשורה יותר לחגים של הסינים. למשל בתי המלון כבישי האגרה חברות התקשורת ובראשם חברת COMB (כ-12%) גם צ'יינה מובייל, צ'יינה טלקום, צ'יינה יוניקום וחברת ZTE, ברכיבי האלקטרוניקה ובציוד האלקטרוניקה, חברות התקשורת, חברות בענפי המזון והשתיה וכן גם בסקטורי הפארמה כנראה החיסונים. היום גם חברות הקאזינו, חברות הרכב המעודדים מעבר לרכב חשמלי והתעבורה הימית והתעופה נהנים מהצמיחה כמו גם הטקסטיל עם חברת אברגרין (55%+), הקמעונאים ותעשיית המכונות הבנקים והפיננסים ועוד ועוד סקטורים. הסינים יוצאים לחופשה, קשה עדיין להעריך את השלכות הנגיף על בעלי המניות הסיניים

============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

לפחות זה נראה קשור למשבר הווירוס והחיפוש אחר החיסון המיוחל. מול הנפילות בכל חהחברות והענפים בבורסה בהונג קונג-סין, חברת מחקר קליני בשם China Health Group - 8225.HK החברה שדישדשה במשך זמן ממושך אמש צמחה ב-280% והיום בעוד 388%.

============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

השפעת ווירוס הקורונה

ישנן הערכות במזרח שמאפריל הפעילות תחזור לאיתנה וכמות המחלימים מהנגיף תיגדל משמעותית. ברמת הטווח הארוך ממש לא מבחינים כרגע בתכונה ולשם כך אני מעלה את הגרפים המרכזיים המענינים של הונג קונג, נאסד"ק ותל אביב 125 על פני 20 שנים
    במזרח ובישראל התנועה בין קווי המגמה בעוד בארה"ב יש חיתוך בקו המגמה וההתנגדות
    us hsi ta.png
    ==================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות