x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: תעודת סל ETF KARS - רכב וניידות חשמלית

תעודת סל ETF KARS - רכב וניידות חשמלית

תעודת סל ETF KARS

שער: 24.95 דולר

התעודה נועדה לעקוב אחר ביצועי חברות העוסקות בייצור רכבים חשמליים ו / או רכיביהם כמו גם יוזמות העשויות לקדם את הניידות. התעודה גם עוקבת אחר העוסקים בייצור כלי רכב חשמליים, נהיגה אוטונומית, ניידות משותפת, ייצור מצברי ליתיום ו / או נחושת, סוללות ליתיום-יון / עופרת, ייצור תאי דלק מימן ו / או עסקים בתחום תשתיות החשמל. לתעודה גישה לחברות גלובליות הפועלות בכל תחומי שיטות ההובלה החדשות, נוסעים ומשא, כולל רכבים חשמליים, כלי רכב אוטונומיים וניידות משותפת. חשיפה לצמיחה הפוטנציאלית שמביא לעלייה בביקוש לסוללת ליתיום-יון ומתכות כמו ליתיום כתוצאה מאימוץ הטכנולוגיה החשמלית. עם גישה לחברות הרכב החשמלי הרשומות בסין שהיא שוק הרכב החשמלי הגדול בעולם. לתעודה אחזקות בחברת טסלה, AMD נבידיה, אלפאבית, טקסס אינסטרומנט, דיימלר, פולקסווגן, BMW, ADI, ג'נרל מוטורס, ביידו, סמסונג, SAIC, BYD, NIO, היטאצ'י, בריליינס סין, גרייט וול וחברות נוספות.

התעודה שהחלה את פעילותה בתחילת 2018 וכעת לפי הגרף נראית תנועה מעל הממוצע הנע 50 ימים ז"א המגמה נראית שורית. מתנד ה-RSI הרבה מעל ה-50% ז"א השוריות השבועית בשנתיים האחרונות כעת איתנה. מתנד ה-MACD בתנועה צומחת לפי ההיסטוגרמה הכחולה. הסטוקסטי האיטי ברמות השיא וקניית היתר וזה טוב אך גם נוטה לירידה בעוצמה. כמובן שחשוב להזכיר שקיימת תמיכה באיזור 22.5 דולר ושעל פי הניתוח הטכני הירידה לדוביות רק מתחת ל-19 דולר.
    kars.png
    =================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

ואוו חיפושית כחולה
    איזה ניתוח מושקע ומפורט
    אני אשמח לקבל עדכון. תודה אלה.

תעודת סל KARS

שער: 26.88 דולר

המגמה הראשית שורית. התנועה בתוך התעלה. לאחרונה הסתיימה תנועת שורט וכעת החלה תנועת לונגית. הצמיחה השבועית בחברות הרכב NIO, BYD, TSLA ו-PLUG הן אולי הבשורה ליציאה מתקופת הדישדוש. הממוצעים הנעים הקצרים בשיפוע צומח מעל הממוצעים הנעים הארוכים. מתנד ה-RSI בגזרת הצמיחה ובתנועת לונג חדה. מתנד ה-FORCE מראה התחדשות הביקוש ולצמיחה במחזורים. מתנד ה-MACD סיים תנועת שורט וכעת החל בלונג. הסטוקסטי בעיצומו של תנועה צומחת. ה-ADX מראה את התרחבות הגרף באפן המבטא ניגודיות ובהירות ללונג.
    kars.jpg
    ===================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

אחד הניתוחים הטובים והמושקעים שקראתי!
    היא עדיין מראה מגמה שורית? אשמח לעדכון ויעד כניסה.

תעודת סל KARS

שער: 27.12 דולר

ברמה היומית המגמה שורית אך יש שאיפה לירידה לרמת מחיר של 26 דולר כאיזור תמיכה.ברמה השבועית המגמה שורית לפני התפתחות בכיוון ה-45 דולר. קיים איזור תמיכה נוסף ברמת ה-23 דולר. התנועה השבועית עדיין בתוך התעלה הכחולה. קיימת תכונה של צימצום בעוצמת הגזרה הלונגית במתנד ה-MACD יחד עם מתנד הבולינגר באחוזים. התכונה כנראה בעיקבות הבעיותיות בחברות האירופיות המרכיבות בתעודה. גם הסטוקסטי החל מאבד מעוצמתו והוא כבר נסוג מתחת לרמת ה-80%.
    KARS.jpg

================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תעודת סל KARS

שער: 31.25 דולר

המגמה השבועית שורית. מעל השער הנוכחי קיימת התנגדות חזקה שנבחנה כבר פעמיים. לגרף יש נטיה לרדת דרך רמת ה-30 דולר עד שער 28 דולר. מרגע שההתנגדות תיפרץ ישאף הגרף לרמת מחיר של 56 דולר.
    kars.png

===============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תעודת סל KARS

שער: 52 דולר

המגמה הראשית שורית. לאחרונה תבנית צומחת בכיוון ה-65 דולר. התנועה בתוך התעלה המתקנסת פרצה את קו המגמה העליון. מתנד ה-RSI בתנועה לונגית ברמתה-68% וכך גם מתנדים נוספים שלא הוצבו בלוח.
    kars.png
    =====================
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תעודת סל KARS

שער: 33.33 דולר

המגמה הראשית שבועית דובית ורק מעל שער 34 דולר עשויה להפוך שורית. לפי הגרף כבר למעלה מחודש עמודות צומחות חוצות את קו המגמה היורד. למרות שהגרף שואף לרמות נמוכות כדי 20 דולר.

=============
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות