x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: בלי מילים

בלי מילים

במילה אחת
    [center:1sie67ut]ב ר ז י ל
    [/center:1sie67ut]

[center:1sie67ut]http://www.youtube.com/watch?v=mSiOgtvYSnw[/center:1sie67ut]

בשתי מילים

[center:1sie67ut]קסם ברזיל
    [/center:1sie67ut]

פרטים נוספים חפשו בחוצץ חיפוש SAMBA YOUR LIFE
    NEO
    אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא.

Re: בלי מילים

הסרטון הזה לא מעודד אותי בכלל בהקשר של ברזיל.

קניתי קסם ברזיל לפני בערך חודש וחצי 15% רווח.
    אולי זה יעודד אותך
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

אני בכלל הייתי ממליץ לקנות תעודה סל העוקבת אחרי מדינות ה-BRIC
    הודו, סין, ברזיל ורוסיה.

הגדלת סיכון מיותרת בתעודת סל עוקבת רוסיה סין והודו .
    שווקי אסיה נמצאים בירידה מבחינת הכסף שזורם אליהם מכיוון שכבר ביצעו מהלכי עליות חדים ב-3 שנים האחרונות בתוספת סיבות נוספות שפרטתי בפוסטים האחרים.
    רוסיה שוק מסוכן תמיד היה כזה.
    בנק לאומי הוציא ביום חמישי פקדון מובנה ברזיל לשנתיים שם הוא צופה עלייה של 45% במדד הברזילאי בשנתיים הקרובות . 45! בשנתיים מספיק לי ...

עוד נקודה קטנה חשוב להבין שאני לא מנסה לשכנע אנשים להשקיע בקסם ברזיל על מנת שארוויח מזה משהו יש מחזורים ענקיים שם כך ששקל לפה ולשם לא משפיע על מספר השקלים הבודדים שיש לי שם .
    אני פשוט באמת חושב על פי מיטב הבנתי שבסוף שנת 2010 משקיעים יצטערו שלאהשקיעו בברזיל .
    NEO
    אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא.

האמת שלקחתי לתשומת ליבי. למרות שעשיתי 25 בחודשיים על תעודת סל של הבריק, ואני דיי מרוצה ממנה, אולי יש משהו במה שאתה אומר וכדאי להוריד את הסיכון עם החשיפה לסין ורוסיה.

תודה

שימו לב לנקודה נוספת פסיכולוגית ,
    משקיעים בדרך כלל מקציבים אחוז מסויים מהתיק לדוגמה 20% לטובת השקעות חיצוניות או עולמיות כגון ברזיל , הודו וכד'.
    שאר התיק מושקע בדרך כלל בשוק הכלכלי בו הם חיים כלומר ישראל בישראל או ארהב שכן אנחנו אמריקאים כבר מזמן ארופאים במדינותיהם באירופה וכן הלאה...
    במקרים של ירידות או היחלשות בשוק ואני לא מדבר על מפולת אלא על שבוע שהמדדים יורדים
    2% או משהו בסגנון רוב פעילות השינוי והמכירה של המשקיע יזרמו קודם כל לשוק המקומי שבו הוא מביו מכיר שומע חדשות וקורא כותרות עיתונים ופחות לשוק חיצוני כמו ברזיל למשל
    שם מראש הגדיר לעצמו המשקיע טווח ארוך מנוטרל תגובות שלו לרעשי טכנולוגיה כמו שאני קורא להם (תנודתיות של עד 5% לכל כיוון בנייר) .
    ולכן אתם תוכלו לראות בברזיל שוק עם עליות יציבות לאורך זמן ופחות תנודתיות של המדד מכיוון שאנו כמשקיעים בסופו של יום קצת רחוקים מברזיל מהחיים בה מהכותרות בעיתונים שם וסוחרים שם בסגנון הטוב והישן שסחרנו בו לפני שהמציאו את שיווק הניתוח הטכני ניתוח שמקבל לדעתי משקל יתר בהחלטות וגורם לתונדתיות יתר וצפויה לעיתים הברבה ניירות .
    NEO

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות