x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: עלית מחיר הזהב

Hybrid View

עלית מחיר הזהב

היי, אני מניח שבגלל הסכסוך בין ארה"ב לסין זהב עלה השנה כמעט ב 15%.
    למרות שטראמפ אמר שהשיחות עשויות להמשך עד לאחר נובמבר 2020, נראה שזהב עולה לאט לאט.
    וכמובן למרות הפחד ממיתון והורדת ריבית הבנקים ולאחר שטראמפ צייץ שיטיל מכסים על ברזיל וארגנטינה, נראה שרוב המתכות היקרות הולכות בעקבות הזהב.
    האם זהב יגיע מעל ל 1,500 דולר לאונקיה?

היי דוידיק,
    נראה שזהב ירד בחודשים האחרונים אחרי ראלי מתחילת השנה והאנליסטים ממליצים על השקעה בזהב ואף חלקם מאמינים שהזהב יעלה ל 1,600 דולר.
    אך חשוב לשים לב לקורלציה השלילית הגבוהה בין מחיר הזהב לצפי הריבית בארה"ב.

עידן היי,
    בטווחי הזמן היומיים והשבועיים מדובר בדישדוש ומספר מתנדים המעודדים נתוני צמיחה ועצמה עם אפשרויות של ירידה לשערים נמוכים כדי 1390 דולר מה שלבטח ישנה את המגמה היומית לדובית. בטווחים השנתיים והחודשיים המגמה השורית איתנה ויש מחירי שיא להיפוך מעל 1600 דולר. להמחשה העלייתי את מדד הזהב (בצהוב) ואג"ח 10 שנים בצבע שחור.
    GOLD TNX.png
    ==============================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

זהב

שער: 1501 דולר

בגרף השבועי ניתן לבחין בקלות שהמגמה הראשית עדיין שורית למרות שלאחרונה נפתח מרווח לתנועת שורט. ברמת 1450 דולר קיימת רמת תמיכה שכבר נבחנה פעמיים.ירידה מתחת ל-1450 דולר תשנה את המגמה הראשית שבועית לדובית ובכיוון להיפוך ברמת 1250 דולר.
    GOLD.png
    ==================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תודה רבה חיפושית,
    לדעתי כל עוד לא נגענו בתמיכה - אפשר להיכנס לטווח ארוך

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות