x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: חברת אלומיי קפיטל - ELLO

חברת אלומיי קפיטל - ELLO

חברת אלומיי קפיטל - ELLO

שער: 12.90 דולר

בטווח זמן שבועי נראית מגמה שורית עם רמת תמיכה ברמת ה- 7 דולר ושער יעד שורי של 13 דולר. ניסיתי לעבור לגרף חודשי רב שנתי ולמעשה התקבלה תמונה אחרת. בשנת 2000 נסקה מניית החברה למחיר שיא כל הזמנים של 284 דולר. המגמה החודשית השתנתה מאז לדובית כשבשנת 2006 היא נהנתה מרמת תמיכה של 4 דולר למשך 9 שנים. מ-2015 נהנית המניה מרמת תמיכה של 7 דולר ושאיפה לרמת מחיר סביב 13 דולר. בטווח הזמן החודשי המתואר בטקסט מעבר למגמה שורית רק מעל שער 66 דולר.
    ello.png
    ================================================== ======
    אין לראות בניתוחים ובהסברים אלה עצה ו/או המלצה לרכישה או מכירה של ני"ע או תעודת סל כלשהי בארץ ו/או בחו"ל.
    כל הפועל בהסתמך על ניתוחי והסברי ו/או תוכנם אחראי באופן בלעדי לכל נזק ו/או הפסד שייגרם לו

חברת אלומיי קפיטל - ELLO

שער: 17.38 דולר

המגמה השורית קיבלה השבוע חיזוק כשתנועת השורט בסיום בזמן שהגרף עלה בלמעלה מ-30%. מתנד ה-RSI ניצב באיזור הקניית יתר.
    ello.png

========================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת אלומיי קפיטל - ELLO

שער: 20.20 דולר

מגמה שורית ושבוע שני של צמיחה בת כ-16% נראה על פי המתנדים תנועת לונג בהתהוותה, במתנד הסטוקסטי השבועי חדירה לאיזור של הקניית יתר. גם בבולינגר נסיגה קלה וירידה באחוזים מעט. לגרף תמיכה ברמת ה-13 דולר. הגרף שהה ברמות מחיר אלה בשנת 2003 כשרמת מחיר השיא היתה בשער 23 דולר.
    ello.png

================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות