x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: SANDS CHINA LTD HKG:1928

SANDS CHINA LTD HKG:1928

חברת SANDS CHINA LTD

קוד – 1928

ענף – משחקים במקאו

כמות מינימאלית לרכישה – 400 יח'

החברה לאחזקות והשקעות העוסקת בעיקר בפיתוח ותפעול של אתרי נופש משולבים במקאו. החברה מפעילה מספר רב של מקומות, בהם אזורי משחקים, חדרי ישיבות, כנסים ואולמות תצוגה, אזורי מסחר ואוכל ומקומות בילוי. החברה מפעילה את עסקיה באמצעות אתרים: מקאו הוונציאנית, סנדס קוטאי סנטרל, פלאזה מקאו, סנדס מקאו, ומקאו פריזאי מעבורות מהירות ביותר ופעילויות אחרות. כש יו"ר הדירקטוריון הראשי של החברה הוא מיודענו שלדון אידלסון

גרף מניית החברה שורי עם צמיחה איטית של כ-30% השנה כשכעת מסתיים מהלך של גל יורד על פי מתנד ה-MACD ומתנד ה-RSI ניצב בין הלונג לשורט.

1928.jpg
    ---------------------------------------------------------------------
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

חברת
    SANDS CHINA LTD

קוד – 1928

שער: 36.5 דולר הונג קונגי

ענף – משחקים במקאו

כמות מינימאלית לרכישה – 400 יח'

27.jpgביום המסחר האחרון נוצרה עמודה שורית אחרי דישדוש ממושך.
    --------------------------------------------------------------------

חברת סאנדס צ'יינה

שער: 44 דולר הונגקונגי
    קוד - 1928

ענף: מלונאות וקאזינו במקאו

מינימום רכישה - 400 יחידות

החברה הציגה את ההעליה החריגה של למעלה מ-5% היום ולמעלה מ-9% מתחילת השנה בעיקבות הצמיחה.
    1928.jpg
    --------------------------------------------------------------------

חברת סאנדס צ'יינה

שער: 39.65 דולר הונגקונגי

קוד - 1928

תנועה חדה מעלה שינתה באחת את המתנדים ללונג עם מחזורים שצומחים בהדרגתיות.

===========================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חיפושית איפה לשים סטופלוס? תודה!

הי,

להערכתי יש להניח סטופ ברמת ה-38.6 דולר הונגקונגי, כעת עוד טרם נפתח המסחר.
    ===========================================

הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת סאנדס צ'יינה

שער: 31.65 דולר הונגקונגי

קוד - 1928

במבט של כ-5 שנים קיימת תנועה שורטית ארוכה מ-2018, במרץ 2019 בעיקבות בעיית המגיפה במערב ההכנסות ירדו והגרף מדשדש ברמות ה-29-35 דולר. כנראה שגם מותו הפיתאומי של מר אידלסון ז"ל לא תרמה לשינוי המצב למרות שהניהול הועבר לידיים אחראיות מבעוד מועד.

===============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות