x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: חברת עליבאבא - 9988.HK

חברת עליבאבא - 9988.HK

חברת עליבאבא הונפקה בהונג קונג

BABA-SW

שער: 187.600 דולר הונג קונגי

למיטב ידיעתי על החברה - מטרת החברה להקל בעסקים למנף חדשנות וטכנולוגיה לצמוח ולהתחרות ביעילות רבה יותר בכלכלה המקומית והעולמית. החברה מאפשרת לעסקים לשנות את האופן בו הם משווקים, מוכרים ומפעילים ומשפרים את יעילותם. החברה מספקת את תשתיות טכנולוגיה ושיווק כדי לסייע לסוחרים, מותגים ועסקים אחרים למנף את כוחה של טכנולוגיה חדשה ליצור קשר עם המשתמשים והלקוחות שלהם ולפעול בצורה יעילה יותר. בעסקי החברה מחשוב ענן, מדיה דיגיטלית ובידור ויוזמות חדשנות. בנוסף, ANT פיננסי, מספקת שירותים פיננסיים לצרכנים וסוחרים בפלטפורמות.

====================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

היי חיפושית, האם זה קורה בשל המתיחות בין סין וארה"ב?

חברת עליבאבא - הונג קונג

BABA-SW

שער: 255 דולר הונג קונגי

תנועת העמודות שוריות ותנועת הלונג מתמשכת. המחזורים וגם נפחי מתנד ה-OBV גדלים על פי הגרף.

=========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

היי חיפושית, חברת BABA מראה בימים האחרונים קצת היחלשות נייר , האם זו דווקא מראה הזדמנות כניסה ? או להפך יש להמתין עד שהירידות יפסקו ? אשמח אם תוכל להראות גרף .

BABA

כדי להבין את המתרחש, קשה לבצע ניתוח על נייר שהונפק רק כשנה בסין. לכן אני מעלה גרף ארוך של הנייר הדואלי מארה"ב שמבינים שהתנועה הגיעה לקו השפה העליונה הווירטואלית של התעלה ששירטטי. כנראה לא נראית כעת פריצה של התעלה ואולי אף נסיגה קלה.
    baba.png
    ======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

BABA

שער: 307 דולר הונג"ק

החברה שצומחת במרחב הסיני כבר חצתה את ה-300 דולר, נערכת במלוא עוצמתה להנפקה הגדולה בעולם של זרוע הפיננסי חברת ANT לפינטק בכ-35 מיליארד דולר. ההנפקה הענקית מתנהלת בבורסות הונג-קונג ושאנגחאי ללא נגיעה למשקיעים האמריקאיים. קיימים עודפי ביקוש אדירים וכנראה משהו מהותי מתרחש בין המעצמות. הגמונית ההנפקות האדירות נוטה מזרחה. בעבר עליבאבא היתה ההנפקה הגדולה בארה"ב וכיום חברת ANT המנפיקה בהיקף הגדול בכל הזמנים אך בסין.
    להלן גרף חברת עליבאבא הנסחרת בדואליות בהונג קונג

גרף החברה עם מגמה שורית.
    ===============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

BABA

שער: 222 דולר הונג"ק

חברת הענק בתנועת שורט חזקה. כל המתנדים מספרים את סיפור הרגולציה הסינית על הטכנולוגיה. ה-RSI בגזרת השורט ברמת ה-38% ואין נימה לשינוי גם בטווחים הקצרים.

==============================
    אחריותו בלבד

BABA

שער: 227 דולר הונג"ק

היעלמותו המיסתורית של מייסד עליבאבא מעיבה על התחושות ונראה שתנועת השורט ממשיכה אף היום.
    מתנד ה-RSI בגזרת השורט, ה-MACD בהיסטוגרם השלילי ומחזורי המכירה גבוהים.

================================
    אחריותו בלבד

BABA

שער: 265 דולר הונג"ק

גרף החברה מזנק היום בהונג קונג בכ-8% ואולי עם בשורה
    המתנדים המרכזיים שוב מתחלפים ללונגיים

==================
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות