x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: חברת SMIC לפיתוח מוליכים למחצה HKG: 0981

חברת SMIC לפיתוח מוליכים למחצה HKG: 0981

חברת SMIC

עוסקת בעיקר בתכנון בעזרת מחשב, ייצור, בדיקה, אריזה ומסחר של מעגלים משולבים ושירותי מוליכים למחצה.
    במחצית הראשונה של שנת 2019 היתה האצה טכנולוגית לשיפור התחרותיות. הרבעון הראשון של השנה היתה עוד נסיגה אך ברבעון השני היתה קפיצה עם עלייה בביקוש על מלאי השבבים וכעת החברה מצפה לראות תנופה מתמשכת במחצית השנייה של השנה.

שער: 10.96 דולר הונג קונגי

מתחילת השנה המגמה שורית כשמתנד ה-RSI בגזרת הלונג ותנועת הסטוקסטי בשטח הצומח.

======================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

היי חיפושית, יש יעד כניסה?

חברת SMIC

מדובר בתנועת לונג שהחלה לפי מתנד ה-RSI ה-MACD וסטוקסטי המדשדשים באיטיות מתחילת השנה. הממוצעים הנעים אף בכיוון צומח

==========================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות