x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: קורנית הנפקה משנית?

קורנית הנפקה משנית?

שלום,

לאחר שמנית נאסד"ק קורנית יוצאת להנפקה משנית, דווח שההנפקה צפויה להסגר ב- 18 ביוני.
    נכון להיום לחברה אין הסכם או הבנה להסכם לגבי עסקת רכישה כלשהי.
    במקרה של מימוש האופציה, האם הסכום יגדל?

קורנית - KRNT

שער: 30.55 דולר

המגמה הצומחת בתוך התעלה והמתנד צומחים בהתאם. הסטוקסטי באיזור הפעיל שבין 20% ל-80%. המגמה הראשית שורית. עם מחירי יעד להיפוך באיזור ה-45$.
    Kornit.png
    ================================================== ===============
    אין לראות בניתוחים ובהסברים אלה עצה ו/או המלצה לרכישה או מכירה של ני"ע או תעודת סל כלשהי בארץ ו/או בחו"ל.
    כל הפועל בהסתמך על ניתוחי והסברי ו/או תוכנם אחראי באופן בלעדי לכל נזק ו/או הפסד שייגרם לו

מה קורה עם המניה?
    דשדוש?

קורנית - KRNT

שער: 52.33 דולר

תנועת העמודות בגרף מביעים מהלך צומח ותנועת שורט בטווח היומי ותנועת לונג הטווח השבועי והארוך. המגמה הראשית שורית. קיימת תמיכה באיזור ה-45 דולר. מתנד ה-RSI בגזרת הלונג ברמת ה-60% ועל פי מתנד ה-FORCE תנועת המניות נראית די מדשדשת. במתנד ה-OBV יש עליה בנפח ז"א תנועת הלונג תוך כדי צמיחה. למרות התבנית המשולשת לצמיחה שנוצרה ממאי רמת המחירים הנוכחית תישמר בינתיים בטווחים הקצרים. בניתוח ארוך טווח ננתח בהמשך.

krnt.jpg

===========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית אני אשמח לקבל ניתוח מעודכן ויעד כניסה בבקשה .

קורנית - KRNT

שער: 63.15 דולר

המגמה הראשית שורית. שער 64 דולר כבר נבחן פעמיים ונראה שהגרף עשוי לחזור לרמת ה-55 דולר לפני שינסוק בטווח הרחוק מעבר ל-110 דולר.
    KRNT.jpg
    המחזורים קטנים והמגמה איתנה.
    ======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות