x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: תעודת סל XSD מוליכים למחצה ETF

תעודת סל XSD מוליכים למחצה ETF

תעודת סל - XSD

שער: 86.05 דולר

מגמה שורית על פי מספר מתנדים. התנועה בתוך התעלה ובכיוון על פי ענן האיצ'ימוקו ומתנד ה-RSI כמו גם מתנד הסטוקסטי שברמות שיא.
    xsd.png
    ================================================== ===============
    אין לראות בניתוחים ובהסברים אלה עצה ו/או המלצה לרכישה או מכירה של ני"ע או תעודת סל כלשהי בארץ ו/או בחו"ל.
    כל הפועל בהסתמך על ניתוחי והסברי ו/או תוכנם אחראי באופן בלעדי לכל נזק ו/או הפסד שייגרם לו.

תעודת סל - XSD

שער: 91.48 דולר

בטווח היומי המגמה היומית שורית. התנועה מדשדשת ברמת המחירים הנוכחית ועלולה גם לרדת עד 89 דולר. המגמה מסמנת שערי יעד שוריים להיפוך ברמת מחיר של 111 דולר.
    xsd.png

בגרף השבועי נראה לפי המתנד, נסיון לתיקון מסוים עם עוצמת לונג של 60% לפי מתנד ה-RSI.
    xsd1.png

================================================== ===
    אין לראות בניתוחים ובהסברים אלה עצה ו/או המלצה לרכישה או מכירה של ני"ע או תעודת סל כלשהי בארץ ו/או בחו"ל.
    כל הפועל בהסתמך על ניתוחי והסברי ו/או תוכנם אחראי באופן בלעדי לכל נזק ו/או הפסד שייגרם לו.

תעודת סל - XSD

שער: 96.75 דולר

תנועת הלונג במגמה השורית מכוונת להיפוך ברמת 112 דולר. מתנד ה-RSI בגזרת הלונג תוך צמיחה במחזורי המסחר.
    xsd.png

==================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תעודת סל - XSD

שער: 99.32 דולר

המגמה שורית, תנועת לונג בעמודות דישדוש. הגרף מכוון להיפוך באיזור 113 דולר. מתנד RSI באיזורי השיא בגזרת הלונג ויש רכישת מניות ברמה טובה.
    xsd.png

=====================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית!
    אשמח לעדכון.

תעודת סל - XSD

שער: 115.27 דולר

המגמה השורית נעה ברמת מחירי השיא ושואפת להיפוך מסוים באיזור ה-127 דולר
    xsd.png

הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית כחולה,
    אני אשמח לקבל ניתוחים מפורטים יותר אם אפשר.
    לגבי ניתוח תעודת סל
    - XSD , מה סיבת ההשערה שהמניה תעלה בכלל לאזור 127 דולר?
    ואיפה ניתן לראות זאת בגרף?

נוקוטו שלום,

הניתוח הטכני הבסיסי בד"כ לא מספק את הנתונים האלה אולי רק את רמות התמחור וכמובן את המגמות הראשיות.
    השילוב בין רמות השיא ו/או השפל ומספר מתנדים עם הערכה לאופציית קול בפרמייה של 60% ומספר האופציות הפתוחות מספקת לי השערה וניסיון להעריך לאיזה מחירי שיא עשוי השער לעלות בתנועת הלונג הבאה.

אחריותו בלבד

תעודת סל - XSD

שער: 136.98 דולר

המגמה הראשית שורית לפי תנועת התעלה. התיקון מחודש מרץ נראה שהסתיים, וחזרה לתוך התעלה מוצתה.
    קיים איזור תמיכה ברמת ה-133 דולר ואפשרות תיקון בגרף שבועי עד 127 דולר.
    XSD.png

============================
    אחריותו בלבד

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות