x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 17

נושא: איך משפצים בסטיה יורדת?

איך משפצים בסטיה יורדת?

שחקן, מכיוון שאתה מוצף בשאלות, אני בספק אם תענה על כך, אבל אני חושבת שהעלאת שאלות שמהן אפשר ללמוד איך לשפץ תוכל לעזור לכולם.
    בתחילת השבוע היינו בסטיה 25-26, סטיה זו מזמינה קניה ולא כתיבה (כפי שגם אתה חיזקת את דעתי). גם אם נקנתה שוקת, ובכך לא נבחר כיוון למדד, אסטרטגיה זו עומדת בהפסד משני הצדדים היות והסטיה ירדה עד היום ל22.5.
    מהו השיפוץ הנכון למקרה כזה? ובאיזה נקודה נכון לשפץ (להתייחס למדד? להתייחס רק לסטיה?)

Re: איך משפצים בסטיה יורדת?

אם קנית שוקת כנראה שהנחת הבסיס שלך היתה שהשוק יזוז חזק לאחד הכיוונים.בהנחה שעשית זאת במדד 1000 השוק אמנם זז 3.5% לערך אך לרוע מזלך הסטיה ירדה והפיצוי של הגמא שהפך אותך ללונג דלתא לא הספיק.את צריכה לשאול את עצמך בנקודה הנכחית אם הנחת הבסיס שלך שהשוק יזוז חזק מפה בקרוב עדיין תקפה,אם כן תקני פוט קרוב יותר למדד ומכרי את זה שיש לך .פעולה זו תאפס את הדלתא של הפוזיציה כך שלא תהיה תלויה בכיוון.(בדקי איזה פוט הוא בעל דלתא כמו הקול שיש לך).עכשיו נותר לקוות שהשוק יזוז חזק.במידה והנחת הבסיס שלך השתנתה ואת לא בטוחה שתזוזה חזקה תתרחש צאי מהפוזיציה גם אם היא מופסדת.בהצלחה

ציטוט פורסם במקור על ידי isi
    אם קנית שוקת כנראה שהנחת הבסיס שלך היתה שהשוק יזוז חזק לאחד הכיוונים.בהנחה שעשית זאת במדד 1000 השוק אמנם זז 3.5% לערך אך לרוע מזלך הסטיה ירדה והפיצוי של הגמא שהפך אותך ללונג דלתא לא הספיק.את צריכה לשאול את עצמך בנקודה הנכחית אם הנחת הבסיס שלך שהשוק יזוז חזק מפה בקרוב עדיין תקפה,אם כן תקני פוט קרוב יותר למדד ומכרי את זה שיש לך .פעולה זו תאפס את הדלתא של הפוזיציה כך שלא תהיה תלויה בכיוון.(בדקי איזה פוט הוא בעל דלתא כמו הקול שיש לך).עכשיו נותר לקוות שהשוק יזוז חזק.במידה והנחת הבסיס שלך השתנתה ואת לא בטוחה שתזוזה חזקה תתרחש צאי מהפוזיציה גם אם היא מופסדת.בהצלחה
    בשלושה שבועות שנשאר לאוקטובר, אני מניחה שהשוק יזוז ולא ידשדש סביב 1040.
    כשקניתי את השוקת (P970, C1080), קניתי את הפוט והקול על אותו הסכום+-. (זו תמיד ההתלבטות, האם לבצע על פי דלתא זהה או על פי מחיר זהה, ז"א שהערך הכספי של הקול והפוט יהיה פחות או יותר אותו הדבר)
    לא הבנתי למה נכון דווקא להזיז את הפוט ולא הקול למשל.
    לגבי לצאת מפוזיציה זה תמיד אפשרי, אבל הרעיון הוא ללמוד ולהתייעל ולא רק לפתור בעיה רגעית.

1.מתשובתך אני מניח שאת לא מנוסה בתחום.מציע לך לקחת צעד אחורה ולעשות סימולציות בלבד.
    2 כשקנית את השוקת כנראה הנחת הסתברות גדולה יותר לירידות.ההנחה הייתה שגויה.עכשיו את בפוזיציה שהקול קרוב יותר לכסף ובעצם הדלתא חיובית.לכן הסתברותית עדיף לך עליות.כדי לאזן בין הצדדים ובהנחה שאינך יודעת לאיזה צד יזוז כדאי לאפס את הדלתא ע"י החלפת הפוט.
    3.בכללי פוזיציות לונג ווגא לאורך זמן תגרומנה לך הפסדים.

[quote="isi"]1.מתשובתך אני מניח שאת לא מנוסה בתחום.מציע לך לקחת צעד אחורה ולעשות סימולציות בלבד. אם היית יודע כמה אני עובדת על דמו....
    2 כשקנית את השוקת כנראה הנחת הסתברות גדולה יותר לירידות. ממש לא הנחתי ירידות. לא בחרתי אף כיוון לכן זה שוקת. הדבר היחיד שהתלבטתי זה אם לקנות או לכתוב שוקת, בגלל הסטיה, שרבים הגדירו כנמוכה, קניתי ולא כתבתי.ההנחה הייתה שגויה.עכשיו את בפוזיציה שהקול קרוב יותר לכסף ובעצם הדלתא חיובית.לכן הסתברותית עדיף לך עליות.כדי לאזן בין הצדדים ובהנחה שאינך יודעת לאיזה צד יזוז כדאי לאפס את הדלתא ע"י החלפת הפוט. לפי תשובה זו אני מבינה שכשקונים/כותבים שוקת עדיף שהדלתא תהיה שווה למרות שהמחיר כל אחד מהם יכול להיות שונה. אכן?
    3.בכללי פוזיציות לונג ווגא לאורך זמן תגרומנה לך הפסדים.למה?[/color]

בכניסה לפוזיציה אכן דלתא 0.
    בקניית סטיה לאורך זמן את משלמת מחיר זמן יקר השבוע ההפסד היומי היה 0.5% לערך.סטטיסטית לא יעבוד.

ציטוט פורסם במקור על ידי ron1
    שחקן, מכיוון שאתה מוצף בשאלות, אני בספק אם תענה על כך, אבל אני חושבת שהעלאת שאלות שמהן אפשר ללמוד איך לשפץ תוכל לעזור לכולם.
    בתחילת השבוע היינו בסטיה 25-26, סטיה זו מזמינה קניה ולא כתיבה (כפי שגם אתה חיזקת את דעתי). גם אם נקנתה שוקת, ובכך לא נבחר כיוון למדד, אסטרטגיה זו עומדת בהפסד משני הצדדים היות והסטיה ירדה עד היום ל22.5.
    מהו השיפוץ הנכון למקרה כזה? ובאיזה נקודה נכון לשפץ (להתייחס למדד? להתייחס רק לסטיה?)
    איך הגעת למסקנה שבסטייה של 25 אחוז שזה שוק עצבני עדיפה קנייה ולא כתיבה?
    קנייה 93 אחוז סכוי להפסד,כתיבה 93 אחוז סכוי להרוויח.
    שאת קונה ככל שעובר המועד לפקיעה התטות שוחקות את האופציה.
    שאת מוכרת התטות עובדות לצידך.
    בתחילת החודש יחס הc\pהיה 0.74 והיום הוא עומד על משהו באיזור 0.85.
    ביחס שכזה אני לא רואה שום הגיון לקנות שוקת.(ואם אני טועה אשמח להסבר בעניין).

היי רון מה שלומך?
    ראשית אני רוצה לתקן אותך אם אפשר
    מאחר ושאלתי את שחקן מס פעמים אותה שאלה והתשובה הייתה 1
    הנחת הבסיס שלך הייתה שגויה
    כשהסטיה נמוכה עדיף לימכור שוקת ולא ליקנות!!
    כשהסטיה גבוהה עדיף לימכור אוכף
    כשהיתחלנו את החודש הסטיה הייתה 21-23 נמוכה ביגלל זה לא ראינו מכירת אוכפים
    לעומת חודש שעבר שהסטיה הייתה 30 פתחו 18000 אוכף על 980
    כשהיינו בצ'אט פשוט חידדתי את זה עם שחקן!!!
    כותבי השוקת מדוע הם צריכים ליהיות מוטרדים אם הסטיה נמוכה??
    הצלחות!!!!!!!!!!!!!!!
    כמובן שבמעוף הכל יכול ליקרות אבל חייבת ליהיות הנחת מוצא ראשונית
    אם הבנתי נכון את בעצם קנית סטיה שנאכלת עי התטא
    רק אם תיהייה תנועה חדה בדלתא-גמא תרוויחי
    אם אני זוכר נכון ליפני מס חודשים הסטיה הייתה נמוכה והיו תנועות יומיות של 10-20 נק
    מה שאומרים אצלנו הכל יכול ליקרות

ראשית, וזה החשוב מכל, ההפסד כרגע הוא כל כך מינורי שאני בכלל לא לחוצה בעניין התיקון ברמה הכספית. מקסימום סוגרת את השוקת וזהו. העניין הוא ללמוד ולדעת איך לתקן!

ברור לי שכתיבות באופן כללי ולאורך זמן עדיפות מאשר קניות כיוון שהתטא תמיד תעבוד לטובתי, אבל זה לא חד משמעי. יש מקרים שקניה עדיפה כמו בסטיה נמוכה. לי קרה בדמו ששוקת הביאה לרווח משני הצדדים בגלל עליה בסטיה שהתרחשה כמה ימים. נכון זה לא קורה הרבה וגם לא ציפיתי לעשות זאת בקניית השוקת הנוכחית.
    למעשה אני קניתי את השוקת בסטיה של 24 (אחרי שבתחילת השבוע היתה סביב 25.5 והיום היא עומדת על 22.5) כך שחשבתי שהיא נמוכה (ראו מה כתב שחקן בהנחות לבניית האסט' לשבוע הנוכחי "סטיות התקן הנמוכות צפויות לזנק – בעייתי מבחינת הכתיבות. סטיות תקן נמוכות הובילו למצב בו יש צורך באסטרטגיית דלתא, קרי, אסטרטגיה מבוססת כיוון מסויים")
    בכל אסטרטגיה שנבנה אנחנו מניחים משהו, לעולם לא נדע בוודאות מה יהיה. גם שמוכרים אוכף בסטיה גבוהה מניחים שכרגע הסטיה גבוהה, ויכול להיות מצב שטעינו, הסטיה תמשיך לעלות והאוכף יפסיד. אני בטוחה שבתחילת המשבר הסטיות נראו גבוהות והן רק הלכו ועלו (בנוב' הן הגיעו ל-60), אז בטוח היו אוכפים כתובים שהפסידו. השאלה, ובזה עוסק הדיון - איך מתקנים?? (כי לסגור בהפסד תמיד אפשר)
    אבי תודה על המידע משחקן. לא ידעתי שבסטיה נמוכה הוא ממליץ למכור שוקת ולא לקנות. אני אשמח שהוא יסביר למה? מה ההגיון מאחורי זה?

היי רון
    ראשית הכוונה הייתה לשוקת רחבה
    גם לאחר מועד הפקיעה אני תמיד צופה תנועה לכאן או לכאן
    אז שאלתי את שחקן מה עושים למרות שאם זכור לי הייטב הסטיה הייתה לא גבוהה אבל הסטייה לא עיניינה אותי בניתי על הדלתא ליום או יומיים
    והוא הימליץ לי צלעות אם זכור לי הייטב 1000-830
    אני קניתי והירווחתי אם אני עושה דבר כזה בדרך כלל או מהלך יום או ליום 1 לא יותר, מפחד משחיקה
    זה לא אומר שאני צודק אבל מנסיון תמיד נישחק לי לאורך זמן
    אני לא יודע גם את צלעות השוקת שלקחת?
    זאת גם היזדמנות להודות לשחקן
    מקווה מאוד שנעשה משהו בקשר להיכנסו לצאט התראה
    אני רואה בזה היזדמנות ליסגור פינות מחשבתיות למרות הלחץ באותו רגע
    את רואה כמה נושאים היכנסתי?
    בגדול שוקת רחבה תניב הפסד לאורך זמן
    אלא אם כן יהייה חודש משוגע
    ולעצם העיניין את יכולה לעשות מירווח עולה ויורד בהתאם לצלעות שאת קנית
    ובזה את מנטרלת את השחיקה :!:
    המירווח תלוי בצפי שוק שלך
    אם תירצי תשובה מיקצועית משחקן תיצטרכי לשים הודעה זאת