x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 15 מתוך 15

נושא: תעודת הסל ETF על מתכת פלאדיום - PALL

היי חיפושית, האם המגמה ממשיכה להיות שורית?
    אשמח לראות גרף תודה.

תעודת הסל ETF על מתכת פלאדיום - PALL

שער: 182 דולר

המגמה הראשית שורית. כעת קיימת תנועת שורט ומרגע שהיא תסתיים הגרף ישאף לרמת ה-225 דולר. ירידה מתחת לרמת מחיר של 178 דולר עלולה להפוך את המגמה היומית לדובית.
    pall.png
    =========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

היי חיפושית
    מה מצב התעודה?
    תודה

שער: 222 דולר

בגרף השבועי המגמה דובית בתנועת לונג. רק מעל שער 224 דולר עשויה המגמה להתהפך לשורית ולשאוףלשער מטרה באיזור 265 דולר. עליה מעל ממוצע נע 250 עשויה לתת איתות לשוריות. מתנד ה-RSI בגזרת הקניה ומתנד הסטוקסטי ברמת ה-95%.

PALL.png
    =====================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שער: 275 דולר

המגמה הראשית שורית.

====================
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות