x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 23 מתוך 23

נושא: שאלות ותשובות לעובדיה לוי 3.

אינסוליין,

8-5-14

עדכון בתוך יומי,

גם גרף זה בביו מנסה להתרומם היום !

הגרף מנסה ליצור שפל עולה וזה יוכל לקראת עם סגירה מעל ה 225.

לא ממליץ למהר ולהקדים כאן, גרף זה במצב נחות מגרף כלל ביו מה פאן הטכני כמובן.

הסיגרה תומר את ההמשך.

כאשר סגירה מתחת ל 222 = המשך ירידות וללא שפל עולה.

INSU2.jpg
    תודה ובהצלחה
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

בבילון ,

8-5-14

עדכון בתוך יומי,

המחיר יוצר תחתית כפולה ב 480 וממנו שב לעליות קלות היום,

אני חוזר על הסיכום הטכני הקודם,

עליות כאן ( אם בכלל , כי פונד, אין סיבה ) , רק בפריצת ה 520!!!!
    BABILON2.jpg

תודה ובהצלחה

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

אלוט תקשורת,

11-5-14

כפי שנכתב בעדכונים המחיר מגיע פעם נוספת לקו ה 12$ , ושוב נכנסים קונים.

מבחינה טכנית המחיר נמצא בתחתית משולשלת על אותו קו , אבל כול המתנדים עדיין מופנים מטה.

הסיכום יהיה :

פריצת ה 13 הפעם יקח אותה מעלה יותר ואילו שבירת ה 12 הולך לדרדר אותה לערכים נמוכים יותר.

הסיכויים הטובים הם לתמיכה באזור.
    ALOT5.jpg

תודה ובהצלחה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות