x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: כלכלית ים

כלכלית ים

חברים, זוהי לא המלצה חד משמעית לקנייה, אבל בהחלט כדאי לעקוב!
    אז ככה, כלכלית חוותה ירידה מרמת 3300 ל2300 בעקבות הסיפור של אפריה, ומאז עדיין לא חווניו התאוששות.
    מה שכן קרה זה שאפריקה צברה קצת תאוצה בימים האחרונים ואילו כלכלית עלתה קמעה.
    מי שרוצה כדאי לו להסתכל על ימי המסחר האחרונים, יש עלייה במחזורים, ואם אפריקה תמשיך לנוע צפונה אז בהחלט כדאי לראות מה קורה למחזורי המסחר במניה ואז להחליט אם להכנס או לא.
    אני אישית הולך לקנות ביום ראשון מהמניה.
    אם מישהו לא מסכים וחושב אחרת אז הוא יותר ממוזמן להאיר את עיניי!

שבוע טוב, ובהצלחה לכולם!

Re: כלכלית ים

אפשרי בשביל סיבוב קצר אבל אל תחשוב שהמניה ראתה תחתית. אם יקרה והחברה לא תעמוד בהתחיבויות האג"ח שלה היא תגלה תהומות חדשים ומהר.דרך אגב האג"חים שלה נסחרים בתנודתיות לא פחותה מהמניה (2% - 4% ביום) ויותר בטוחים.
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

מסכים לחלוטין, אבל אל תשכח שלא מזמן החברה הזרימה מזומנים לחברת מירלנד (בת) ולא נראה שבעלי האג"ח עשו מהומות.
    ברור שהסיבוב הוא סיבוב קצר, כי אני ממש לא סומך על הבורסה ולא מאמין בהשקעה לטווח הארוך המצב של היום.
    בכל מקרה האג"ח לא יבצעו עליות חזקות כמו שהמניה תציג במקרה ואכן נצפה עליות.
    אבל תודה על ההערה\הארה

חברים לאחר בדיקה נוספת- אני חוזר בי וממליץ רק על מעקב אחרי המניה.
    אני חושב שהמניה כן צריכה להתרומם אך המחזורים לא גדלו בצורה ממש ניכרת שמעידה על אטרקטיביות של המניה, אז כרגע רק לעקוב ולבנתיים כדאי לנסות מניות אחרות.
    שבוע טוב.

כמו שאני רואה את זה התרחיש האופטימי כרגע לכלכלית ירושלים הוא שכלכלית יצלחו את המשבר ויעמדו בהתחיבויות האג"ח שלהם. החברה עדיין לא תציג מספרים שיעיפו את המניה למעלה אך כשיעלם החשש של אי עמידה בתשלומי האג"ח הוא יתקן לשער הפארי שלו (30% - 40%ברוב הסדרות)
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות