x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: גרף RRG לשמונת הקרנות הענפיות בארה"ב

גרף RRG לשמונת הקרנות הענפיות בארה"ב

כשהסקטורים המובילים בצמיחה בצבע ירוק - הם בריאות XLV ושירותים XLU

sectors rrg.png
    קרן מוצרי היסוד - XLP בצמיחה והשאר לפי מיקומם בתצוגה

כשהסקטורים המובילים בצמיחה בצבע ירוק הם XLU השירותים ו- XLF הפיננסים
    SECTORS.png

====================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על המדד, ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

כשהסקטורים המובילים בצמיחה בצבע ירוק הם XLK טכנולוגיה ו- XLV בריאות
    הורדה.png

===============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על המדד, ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

ברמה השבועית על פני מבט שנתי ניתן להבחין שיחסית למדד ה-S&P 500
    הסקטורים המובילים הינם הבריאות XLV הטכנולוגיה XLK הצרכנים XLP והשירותים XLU
    SECTORS.png

======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

ראשית הצירים הוא המדד (אס אנד פי), והסקטורים השונים בתנועה היחסית למדד כשהירוקים נוטלים את ההובלה
    כמובן התנועה עם כיוון השעון.
    סקטורים.png

======================

הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

בגרף התנועה היחסית לגרף ה-S & P של הקרנות המרכזיות נראה בטווח החודשיים וחצי האחרונים בהובלה מצד תעודות הבריאות והטכנולוגיה דישדוש בחומרים ושקיעה בתחומי האנרגיה הכספים והתעשיה כפי שמראה הגרף באדום. הזנב של כל סקטור מראה את העוצמה.

sector 20-5-20.png

==================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

בגרף התנועה היחסית לגרף ה-S & P של הקרנות המרכזיות נראה בטווח החודשיים וחצי האחרונים בהובלה מצד תעודות הטכנולוגיה, המוצרים והשירותים, כמו הצמיחה באנרגיה, דישדוש בחומרים והשקיעה בתחומי התעשיה כפי שמראה הגרף באדום. הזנב של כל סקטור מראה את העוצמה.
    sectors.png

=======================
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית כחולה,
    תודה רבה על הניתוחים המושקעים .
    אני לומדת מהן המון, אני אשמח לקבל נקודת כניסה ויציאה , תודה רבה !

כעת סקטורי הטכנולוגיה, המוצרים, שירותי התקשורת והחומרים בהובלה בסמוך למדד 500 החברות הגדולות. כשהאנרגיה הפיננסיים והתעשייה בעיקבותם בתנועה היחסית למדד המרכזי.
    sectors.png

=======================
    אחריותו בלבד

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות