x

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: הפסדי הון משנים קודמות בחו"ל

הפסדי הון משנים קודמות בחו"ל

שלום רב,

יש לי הפסדים בבורסה בארה"ב משנים עברו ולא עשיתי איתם דבר עד היום מאחר ולא חשבתי שלאדם פרטי ולא עסק ניתן לעשות.
    התברר לי שאפשר לקבל מגן מס במידה ויהיו רווחים בשנים הבאות ולהתקזז

מה עליי לעשות בכל הקשור למס הכנסה? האם עליי לבצע תיאום מס? פעולה אחרת? איזה חומר אני צריך לספק להם?
    אשמח לפירוט מאחר ואף פעם לא יצא לי להתנהל מול מס הכנסה באופן אישי כך שהדרכה צעד צעד תהיה מעולה.

בברכה

היי. מאוד פשוט וכולם פה עושים את זה אם יש הפסדים פשוט
    לקחת אחורה את כל טפסי ה 867 של הבנק והלגיש למס הכנסה ואז כשאתה
    מגיש שנים של רווח מול שנים של הפסד מחזירים את המס שנגבה על הרווח
    כי אחרת זה מתאפס כל שנה.אתה יכול לעשות פה חיפוש גם בסרגל למעלה
    יש מלא הודעות על זה מפורטות שמסבירים איך עושים

מדובר על ברוקר אמריקאי(אינטראקטיב ברוקרס) ואין להם טופס כזה
    מה ניתן לעשות?
    נערך לאחרונה על ידי TheAnalyzer, 14.06.2018 בשעה 14:11

יש להם סטייטמנט שנתי שאתה יכול למשוך ישירות מהמערכת עבור אותה שנה או לבקש שישלחו לך עבור שנים קודמות
    זה מספיק טוב למס הכנסה שבכל מקרה לא בוודק כל תיק ותיק והרבה פעמים זה על סמך הצהרה בלבד.

ציטוט פורסם במקור על ידי אנליסט צפה בהודעה
    יש להם סטייטמנט שנתי שאתה יכול למשוך ישירות מהמערכת עבור אותה שנה או לבקש שישלחו לך עבור שנים קודמות
    זה מספיק טוב למס הכנסה שבכל מקרה לא בוודק כל תיק ותיק והרבה פעמים זה על סמך הצהרה בלבד.
    זה יש לי, השאלה מה אני עושה עם זה? ניגש למס הכנסה ומה עושה שם? ממלא תיאום מס? נכנס לפקיד שומה ועושה את זה איתו? איזה טפסים אני צריך?
    אף פעם לא יצא לי להיות שם ואין לי מושג מי נגד מי

זה מאוד תלוי אם כל מה שאתה רוצה זה רק קיזוז הפסדים מול רווחים ואז זה דיי פשוט לעשות את זה לבד. או אם את רוצה משהו יותר מורכב למשל תיאום מס כולל לתקופה של כמה שנים ולמשל אם תרמת כספים וכו...
    אתה יכול לקחת רואה חשבון שיטפל לך בזה, בד"כ העלות היא 10-15% וגם היא מוכרת במס אפילו לשכירים.

ציטוט פורסם במקור על ידי ydavid צפה בהודעה
    זה מאוד תלוי אם כל מה שאתה רוצה זה רק קיזוז הפסדים מול רווחים ואז זה דיי פשוט לעשות את זה לבד. או אם את רוצה משהו יותר מורכב למשל תיאום מס כולל לתקופה של כמה שנים ולמשל אם תרמת כספים וכו...
    אתה יכול לקחת רואה חשבון שיטפל לך בזה, בד"כ העלות היא 10-15% וגם היא מוכרת במס אפילו לשכירים.
    מחפש משהו פשוט בלבד, לזכות במגן מס.
    השאלה היא אם בכלל יש טעם לגשת למס הכנסה כבר עכשיו או להמתין שיהיו רווחים?
    אגב שאלה חשובה, האם יש חובת דיווח למס הכנסה כשאין רווחים? או יותר נכון הפסדים? מאחר ולעולם לא דיווחתי מקודם(כל השנים הפסדתי)

אני לא יועץ מס ולכן אני מציע שתפנה לאחד.
    לפי מה שאני יודע אז מבקשים זיקוי מס רק בגין מס ששילמת ולא מקבלים סתם מגן מס.
    בנוסף גם לא נהוג לבקש זיכוי מס רק בגין שנים ספציפיות אלא לעשות חישוב כולל על תקופה אחרת מס הכנסה יכולים לבוא בטענה שאולי על השנים שלא דיווחת דווקא מגיע להם עוד מס ולבקש ממך הוכחות שלא.
    לכן לדעתי עדיף לך למצוא בעל מקצוע.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות