x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 24

נושא: אסטרטגית יוני - דיון !

אסטרטגית יוני - דיון !

בוקר טוב.
    שרשור זה ירכז את הדיון באסטרטגיה, ואילו השרשור בראש הפורום

ירכז את התיקונים/מיקסומים והסגירה בלבד לשם נוחות.

הינכם מוזמנים לקחת חלק פעיל בדיון.

בהצלחה !

אם קנינו הגנה חודשית C1570 במחיר 310 ומכרנו שבועית C1530 במחיר 580 הרי שהתקבול הוא 270 ש"ח מול בטחונות 4000 ש"ח, דהיינו 3,730 ש"ח סיכון.
    בהנחה שאכן קיבלנו את אותם מחירים וגם סגרנו לפי מחירי הסגירה של האסט', הרי שרווח של 330 ש"ח הוא כ-8.8% בלבד ולא 20%.
    אז אינני מזלזל ברווח של כמעט 9% ביומיים, אבל למה לרשום 20%?
    איפה אני טועה?

ציטוט פורסם במקור על ידי dcolton צפה בהודעה
    אם קנינו הגנה חודשית C1570 במחיר 310 ומכרנו שבועית C1530 במחיר 580 הרי שהתקבול הוא 270 ש"ח מול בטחונות 4000 ש"ח, דהיינו 3,730 ש"ח סיכון.
    בהנחה שאכן קיבלנו את אותם מחירים וגם סגרנו לפי מחירי הסגירה של האסט', הרי שרווח של 330 ש"ח הוא כ-8.8% בלבד ולא 20%.
    אז אינני מזלזל ברווח של כמעט 9% ביומיים, אבל למה לרשום 20%?
    איפה אני טועה?
    שאלה טובה .

אנסה לענות (לא במקום שחקן) - מתי הנזק המקסימאלי ? ב - 1570 פקיעה שבועית. אבל בגלל שהקנייה היתה חודשית האופציה לא מתאפסת ויש לה "ערך זמן גבוה". תוכל למכור אותה ברווח. כלומר הסיכון נמוך מ - 3730 בצורה משמעותית. עדיין איני יודע איך הגיע ל - 20%

ציטוט פורסם במקור על ידי ori88 צפה בהודעה
    אנסה לענות (לא במקום שחקן) - מתי הנזק המקסימאלי ? ב - 1570 פקיעה שבועית. אבל בגלל שהקנייה היתה חודשית האופציה לא מתאפסת ויש לה "ערך זמן גבוה". תוכל למכור אותה ברווח. כלומר הסיכון נמוך מ - 3730 בצורה משמעותית. עדיין איני יודע איך הגיע ל - 20%
    אבל אם המדד קופץ חזק למעלה נניח לסביבות 1650( הסכם שלום היסטורי ארה"ב צפון קוריאה ...)
    אז call 1570 החודשי לא יגיע לערך גבוה במיוחד מ 8000 ש"ח , מאידך call 1530 השבועי יהא סביב 12000 ש"ח , ולכן ההפסד המקסימלי הוא

8000-12000+580-310=3730- ש"ח .
    נערך לאחרונה על ידי refaelandroid, 29.05.2018 בשעה 17:18

לא לגמרי מסכים אתך רפאל, לדוגמא עכשיו אנו במדד 1510.9 ואופציה CALL חודשי 1450 = 6650 ש"ח ולא ממש קרוב ל - 6000. אני עדיין מסכים עם השאלה של איך הגיעו ל - 20%

מה שרלוונטי יותר לצורך הדיון הוא הדרישה שאתם מקבלים מהבנק או מגוף ההשקעות לבטחונות עבור פתיחת האסטרטגיה. זה הסכום שאתם נדרשים לשעבד ע״מ לפתוח אותה, וזה למעשה הסכום שאתם ״משקיעים״ כדי להניב את הרווח. אתם גם מסכנים את הסכום, זה ברור (למרות שכפי שכבר ראינו, הגישה של שחקן היא לעולם לא להודות בהפסד אלא להמשיך לגלגל ולגלגל את האסטרטגיה, אם יש צורך גם מספר שנים, לא משנה כמה עוד כסף צריך לשפוך לתוכה. תמיד בסוף יש ״רווח״), אבל זה לא קשור לחישוב אחוזי הרווח.

קונקרטית, אם אני פותח אסטרטגיה כזו, לפי המספרים הנ״ל, אני מקבל מהבנק דרישה לבטחונות של קצת יותר מ-5000 ש״ח. כנראה שזו דרישה מוגזמת וכנראה שגופי השקעות אחרים ידרשו פחות, אבל קשה לי להאמין שמדובר בהבדלים של סדרי גודל. לפי הדרישה שאני מקבל, הרווח הוא 330/5000 כלומר 6.6% (שזה מצוין לתקופה של יומיים, אין ספק).

אשמח אם אחרים יפרסמו את הדרישה לבטחונות שהם קיבלו, כך נקבל אינדיקציה יותר מדויקת לאחוזי הרווח הריאליים.

1. מסכים לגבי הדרישה לבטחונות כאינדיקציה "להשקעה", אבל אין להתעלם מהתקבול בפתיחה.
    2. לא הבנתי מדוע דרושים 5000 ש"ח בטחונות באסטרטגיה זו

צודק, אז (5000-270)/330. כלומר 6.9%.

לא יודע למה 5000, אבל זה המצב. בגלל זה ביקשתי שאחרים יכתבו כאן כמה נדרש מהם, כדי שנקבל תמונה מדויקת יותר.

ציטוט פורסם במקור על ידי ori88 צפה בהודעה
    1. מסכים לגבי הדרישה לבטחונות כאינדיקציה "להשקעה", אבל אין להתעלם מהתקבול בפתיחה.
    2. לא הבנתי מדוע דרושים 5000 ש"ח בטחונות באסטרטגיה זו
    https://www.tase.co.il/Heb/Tradingan...esMargins.aspx

כולם נדרשים לאותם בטחונות בדיוק.
    אם מישהו נדרש לפחות או יותר באסטרטגיה הזאת, הדבר נובע מכך שהוא כנראה החזיק עוד אופציות מסוגים שונים שהשפיעו על חישוב דרישת הבטחונות.

אין לאף חבר בורסה שיקול דעת (לא בית השקעות ולא בנקים!) בגין גובה דרישת הביטחונות, הכל מחושב בצורה אוטומטית לפי העקרונות המופיעים בקישור המצורף.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות