x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 24

נושא: אסטרטגית יוני - דיון !

בגדול הדרישה לבטחונות צריכה להיות כמקסימום ההפסד שלך שבמקרה הזה - מקסימום 4000 ש"ח וגם לא מדויק כי זה שבועי לעומת חודשי וזה צריך להיות נמוך יותר

ציטוט פורסם במקור על ידי ori88 צפה בהודעה
    לא לגמרי מסכים אתך רפאל, לדוגמא עכשיו אנו במדד 1510.9 ואופציה CALL חודשי 1450 = 6650 ש"ח ולא ממש קרוב ל - 6000. אני עדיין מסכים עם השאלה של איך הגיעו ל - 20%
    אבל אם תקח קול 1430 חודשי תראה שיותר מתקרבים ל spot-1430 .
    וככל שהקול החודשי X יותר נמוך כך הדרישה עבורו תהא יותר ויותר קרובה ל spot-X (גם לפי מודל בלק-שולס).
    העניין הוא שיש להתחשב בכל תרחיש קיצון אפשרי ע"מ לחשב את ההפסד המקסימלי , וההפסד המקסימלי כאן הוא 3730 ש"ח .
    נערך לאחרונה על ידי refaelandroid, 30.05.2018 בשעה 13:24

ציטוט פורסם במקור על ידי YOSSI צפה בהודעה
    בגדול הדרישה לבטחונות צריכה להיות כמקסימום ההפסד שלך שבמקרה הזה - מקסימום 4000 ש"ח וגם לא מדויק כי זה שבועי לעומת חודשי וזה צריך להיות נמוך יותר
    למה נמוך יותר?

כנראה שבמצב של שבועית מול חודשית יש תרחישים בהם ההפסד גדול יותר. הרי הבטחונות מחושבים לפי מספר תרחישים קבועים מראש (לפי הבנתי, אני טועה?).

ובמקום לכתוב כמה הבטחונות צריכים להיות, למה אף אחד לא כותב פה קונקרטית כמה דורשים ממנו עבור האסטרטגיה הזאת? זו בדיקה מאוד פשוטה.
    נערך לאחרונה על ידי malcishua, 30.05.2018 בשעה 14:03

יש פה בעיה בסיסית בהבנה מה זה בכלל בטחונות ולמה זה שונה מהרווח ואני אסביר
    באסטרטגיה הנוכחית הבטחונות הם 4,000 שקל (בקירוב, בגלל פערי הזמן בין האופציות) ולא משנה איזה מספרים אחרים יכתבו פה אנשים.

הבעיה טמונה בתזרים המזומנים , במקרה הנ''ל חיובי בסך 270 שקל ואז הבטחונות ש"הבאת מהבית" הם 3,730 שקל ואז תלוי איך תרצה להתייחס להשקעה שלך לטובת חישוב התשואה.
    לדעתי הדרך הנכונה היא להסתכל על ה3,730 שקל ולא על 4,000 מה שמייצר תשואה של 8.8%

שאלה אחרת שעולה, והיא מופנית לשחקן במידה וירצה לענות
    8.8% זאת תשואה פנטסטית ביומיים שכל אחד פה לדעתי היה מוכן לחתום עליה בסגירת האסטרטגיה, הלך מאוד טוב וכולם מרוצים , השאלה היא מדוע לרשום שהתשואה הינה 20% ?

אבירן, התשובה פשוטה: כי חישוב בטחונות הוא עניין קצת יותר מורכב מהנדמה ואנחנו מציינים את התרחיש הבסיסי ביותר.
    אם כתבנו 1500 וקנינו לשם הדוגמה 1540 ב 300 ש"ח והכל חודשי = הבטחונות הם התקבול.
    אם במקום זאת מי שביצע העדיף לחסוף עלויות וקנה 1520 ב 300 ש"ח הבטחונות אחרים.
    עכשיו הדברים מתחילים להיות מורכבים יותר וחלק גדול מחברי האתר עושה זאת:
    אם במקום ה 300 ש"ח שקניתי חודשי שבועי החלטתי לקנות 30 יחידות ב 10 ש"ח ליחידה שבועי של 1550. מה הבטחונות?

אם אתה מתכוון במקרה השני שהוא קנה 1520 שבועי אז הבטחונות שלו יהיו יותר מ2000 אך פחות מ4000 מכיוון שמעורב פה מרכיב זמן מלבד הסטרייק המדובר.
    על אחת כמה וכמה אם בחר לקנות 1550 שבועי אז הבטחונות יהיו גבוהים מ2000 לא משנה כמה יחידות יקנה.

הכל עניין של ניהול פוזיציה/ניהול סיכונים אישי כל אחד יבחר מה מתאים לו כשהוא פותח אסטרטגיה.

באסטרטגיות שאתה נותן באתר (למען הסר ספר אני רוצה להדגיש שכולנו מעריכים מאוד ומודים לך על השיתוף והליווי במקרה של תרחיש שלילי שהתממש, ומאוד מאוד שמחים שאתה בכלל בוחר לשתף אותנו)
    חשוב לשמור על עקביות מול הבטחונות שנדרשים על ידי המערכת/המסלקה, בצורה זו הבטחונות יהיו זהים אצל כולם, ותאמין לי ש% התשואה שרשום בצד לא מעניין באמת אף אחד אלא הרווח בש"ח
    וכולם היו מאוד מרוצים על רווח של 330 לסט, וגם אם היה רשום 8% או 25% היינו מרוצים באותה מידה, וזאת לדעתי האישית הנקודה החשובה ביותר
    נערך לאחרונה על ידי aviran, 30.05.2018 בשעה 17:30

אם יורשה לי להוסיף ולחזק את דברי אבירם: אכן תודה רבה לשחקן על השיתוף, הליווי וקור רוח במצבים קשים. כפי שכתבתי בהתחלה, התשואה פנומנלית.
    אין טעם לדבר על 30 יחידות ב-10 ש"ח ומה הבטחונות של פעולה זו היות שזו איננה האסט'.
    אם פורסמה אסט' תחת נתונים מסוימים ונסגרה תחת תנאים מסוימים, יש להתייחס אליה AS IS ולכן הרווח אמור להתייחס לבטחונות שנדרשו ולהלן 8.8%

ציטוט פורסם במקור על ידי refaelandroid צפה בהודעה
    אבל אם תקח קול 1430 חודשי תראה שיותר מתקרבים ל spot-1430 .
    וככל שהקול החודשי X יותר נמוך כך הדרישה עבורו תהא יותר ויותר קרובה ל spot-X (גם לפי מודל בלק-שולס).
    העניין הוא שיש להתחשב בכל תרחיש קיצון אפשרי ע"מ לחשב את ההפסד המקסימלי , וההפסד המקסימלי כאן הוא 3730 ש"ח .
    ציטוט פורסם במקור על ידי YOSSI צפה בהודעה
    ציטוט פורסם במקור על ידי aviran צפה בהודעה
    יש פה בעיה בסיסית בהבנה מה זה בכלל בטחונות ולמה זה שונה מהרווח ואני אסביר
    באסטרטגיה הנוכחית הבטחונות הם 4,000 שקל (בקירוב, בגלל פערי הזמן בין האופציות) ולא משנה איזה מספרים אחרים יכתבו פה אנשים.

הבעיה טמונה בתזרים המזומנים , במקרה הנ''ל חיובי בסך 270 שקל ואז הבטחונות ש"הבאת מהבית" הם 3,730 שקל ואז תלוי איך תרצה להתייחס להשקעה שלך לטובת חישוב התשואה.
    לדעתי הדרך הנכונה היא להסתכל על ה3,730 שקל ולא על 4,000 מה שמייצר תשואה של 8.8%

שאלה אחרת שעולה, והיא מופנית לשחקן במידה וירצה לענות
    8.8% זאת תשואה פנטסטית ביומיים שכל אחד פה לדעתי היה מוכן לחתום עליה בסגירת האסטרטגיה, הלך מאוד טוב וכולם מרוצים , השאלה היא מדוע לרשום שהתשואה הינה 20% ?
    כולם מגיבים, עושים חישובים וכותבים ״צריך להיות״ אבל אף אחד לא כותב קונקרטית כמה בטחונות נדרשים ממנו כדי לפתוח את האסטרטגיה. כאמור, אני ביצעתי סימולצית בטחונות בזמן פרסום האסטרטגיה וקיבלתי דרישה לבטחונות של כ-5000 ש״ח. יש כאן מישהו שביצע אותה ו/או עשה סימולציית בטחונות ויכול לכתוב לכתוב כמה בטחונות נדרשו ממנו? כי אחרת זה סתם דיון אקדמי.

ציטוט פורסם במקור על ידי malcishua צפה בהודעה
    כולם מגיבים, עושים חישובים וכותבים ״צריך להיות״ אבל אף אחד לא כותב קונקרטית כמה בטחונות נדרשים ממנו כדי לפתוח את האסטרטגיה. כאמור, אני ביצעתי סימולצית בטחונות בזמן פרסום האסטרטגיה וקיבלתי דרישה לבטחונות של כ-5000 ש״ח. יש כאן מישהו שביצע אותה ו/או עשה סימולציית בטחונות ויכול לכתוב לכתוב כמה בטחונות נדרשו ממנו? כי אחרת זה סתם דיון אקדמי.
    בוקר טוב,

הבטחונות צריכים להיות של 4,000 ש"ח על 4 סטרייקים...
    ולא לשכוח שנכנס תקבול של כ 270 ש"ח

לגבי בטחונות 5,000 ש"ח, אתה כנראה סוחר דרך בנק שדורש בטחונות של 125% מהבטחונות המקוריים,
    היה לי כך כשסחרתי דרך הבנק הבינלאומי.

יום טוב

הבטחונות באמת צריכים להיות 4000 אבל שים לב שבגלל שההגנה חודשית אז תכלס כל עוד לא תכנס לפקיעה אז כל שבוע גם אם המדד ילך נגדך תוכל להגדיל את התקבול לפחות בעוד 500-1000 כך שבאמת אם יש אסט׳ שהייתי מבצע על 90%+ מה בטחונות שלי זאת אסט׳ כזאת.
    בנוסף, אם אתה מבצע לא על כל הבטחונות אז אתה יכול להתייחס אליה כאסט׳ ממונפת כי אתה יודע שאו שתסגור ברווח או שביום רביעי יכנס עוד תקבול

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות