x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 11

נושא: חברת סולאראדג' - SEDG

חברת סולאראדג' - SEDG

חברת סולאראדג' - SEDG

שער: 64.30 דולר

הגרף שורי ונע מעל ממוצעים נעים 200 ו-250 ימים. מתנד ה-RSI בגזרת הלונג ברמת 72%. לפי מתנד ה-MACD מתפתח גל צומח חדש. מתנד ה-ADX מסמן מגמה טובה של שוריות, הסטוקסטי האיטי נע ברמה גבוהה. החברה צמחה השנה למעלה מ-260% והיא שואפת למחיר יעד/היפוך כנראה ברמת ה-90 דולר.
    solaredge 120518.png
    ================================================== ============================
    אין לראות בניתוחים ובהסברים אלה עצה ו/או המלצה לרכישה או מכירה של ני"ע או תעודת סל כלשהי בארץ ו/או בחו"ל. כל הפועל בהסתמך על ניתוחי והסברי ו/או תוכנם אחראי באופן בלעדי לכל נזק ו/או הפסד שייגרם לו

חברת סולאראדג' - SEDG

שער: 77.95 דולר

מגמה שורית בגרף שבועי רב שנתי (5 שנים) מראה צמיחה של למעלה מ-500% בשלוש השנים האחרונות. תנועת הלונג מתחילת השנה עומדת בפני סיום לפי הממוצעים. גם מתנד ה-RSI יורד בתנועה לעבר גזרת ה-שורט. בתנועת המניות ניכרת התנועה החדה של מכירה בצבע חום. ירידה מתחת ל-50 דולר תחשב לשינוי מגמה מהותי. התנועה השורטית מכוונת להיפוך בכיוון באיזור ה-57 דולר.
    sedg.png

===============================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת סולאראדג' - SEDG

שער: 215.61 דולר

בגרף בטווח שבועי המגמה הראשית שורית ותנועת לונג מתפתחת. הגרף שואף לשערי יעד באיזור ה-280 דולר.
    sedg.png

============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית כחולה,
    יעד 280 דולר נראה רחוק מידי , למרות שהמגמה ממשיכה להיות חיובית.
    מה סיבת ההשערה?

שלום רב,

הנתון הזה מגיע מכמות האסטרטגיות באופציות קול בינואר 2021. שם מעריכים כמות מסוימת יחסית גדולה של משקיעים שהשער יגיע כרגע ל-270 דולר.

==========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תודה רבה חיפושית על ההתייחסות !

חברת סולאראדג' - SEDG

שער: 263 דולר

המגמה הראשית שורית. הגרף כעת חווה אתנחתא לאחר מדרגת הצמיחה שעבר וזו התנהגות קבועה בתקופות האחרונות. תנועת השורט ברגע זה עלולה להגיע לרמת התמיכה שבאיזור ה-230 דולר. מרגע שתתחדש הצמיחה השאיפה הינה לרמת ה-520 דולר שם כנראה ניפגש עם רמת התנגדות חדשה.
    solaredge.png
    ========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת סולאראדג' - SEDG

שער: 270 דולר

במבט ארוך טווח נראה גרף מדשדש בתוך התעלה. בניתוח יותר מעמיק, קיימת ברמה השבועית מגמה שורית, למרות תנועת השורט מרמות השיא בשנים 21-22 כשרמת המחירים נסקה עד 388 דולר.
    ברמה היומית הגרף שואף כעת לרמת מחירים באיזור ה-250 דולר וברמה השבועית לאיזור ה- 200 דולר

==================
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

חברת סולאראדג' - SEDG

שער: 79 דולר

בניתוח ברמה השבועית, הירידה מ-190 דולר, שינתה את המגמה השורית לדובית, עמודת המחירים נתקלה בתמיכה באיזור ה-65 דולר וחווה מהלך לונגי. ברמת התמיכה שבתחתית נמצאת רמת ה-25 דולר.

====================

חברת סולאראדג' - SEDG

שער: 86.46 דולר

המגמה הראשית דובית ובגרף השבועי תבנית לתנועת לונג. המגמה עשויה לחזור לשוריות רק מעל 250 דולר. הגרף על פי הבנתי שואף לשורט ולרמת תמיכה באזור ה-25 דולר.

=====================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות